Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 24 Kasım Salı 306. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle

Türkiye'nin en çok seyredilen gündüz kuşağı programlarından biri olan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin yeni bölümü izleyenlerin karşısına çıkıyor. Birbirinden farklı olayları ele alarak onları işleyen ve her anıyla yeni bilgilerin verildiği canlı yayın yine ilgiyle izlenecek. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin yeni bölümünü sakın kaçırmayın. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 24 Kasım Salı 306. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 24.11.2021, 14:24 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 24 Kasım Salı 306. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle

SHOW TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de haftanın ikinci bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Başarılı sunucu Didem Arslan'ın konuklarıyla izleyenlerin karşısına çıkacağı yeni bölümde yine birçok konu ele alınarak işlenecek.  Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 24 Kasım 2021 Çarşamba bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle seçenekleri haberimizde bulunuyor. Sizler de güne dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Ayşenaz nerede?

Türkiye'nin ağzını açık bırakan bir olay daha SHOW TV'de işlenmeye başlandı. 16 yaşındaki Ayşenaz ve Gamze'nin kaybolduğu bilgisi geldi. Didem Arslan Yılmaz da dosyayı açtı. 17 saat önce sır bir şekilde kaybolan iki genç kızın nerede oldukları öğrenilmek üzere çalışmalar gerçekleştirildi. Meryem ve 5. kocasını kimin tanıştırdığı ekranlarda cevapları verdi. Ayrıca Meryem'i suçlayan birçok telefon alındı. Hepsi ve daha fazlası progrmaın yeni bölümünde.

Didem Arslan Yılmaz'la vazgeçme 19 Kasım Cuma
 


Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 24 Kasım 2021 Çarşamba izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

didem arslan yılmaz

 


DİDEM ARSLAN YILMAZ KİMDİR?

Didem Arslan Yılmaz, 31 Ağustos 1974 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yüksekokulu Radyo Televizyon'dan mezun oldu. Üniversitede öğrenim gördüğü sırada Eminönü Belediyesi tarafından çıkarılan bir dergide çalıştı. Bir süre sonra ise aynı dergide Halkla İlişkiler Bölümü'nde çalıştı.

İlk televizyonculuk deneyimini üniversiteden mezun olduğu 1992 yılında Flash TV'de yaşadı. Önce sabah kuşağında kadın programı sunan Didem Arslan Yılmaz, ardından da haber sunmaya başlamıştır. Televizyonculukta gösterdiği başarısı ile bir süre sonra Kanal D'de muhabir olarak başladığı görevini anahaber sunucusu olarak sürdürdü. Didem Arslan Yılmaz, Serdar Çebe ile birlikte Çalar Saat programının sunuculuğunu yaptı. Kanal D'nin ardından Uğur Dündar ile birlikte Show TV, Kanal 6 ve Star TV'de görev yaptı. 2004 yılında CNN Türk'e geçen Yılmaz, burada hazırladığı 'Sahte Ambulanslar' haberi ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülüne layık görüldü.

2007 yılında Habertürk TV'de görev yapmaya başlayan Didem Arslan Yılmaz, burada çeşitli programlar sundu. Öte yandan Yılmaz, Habertürk'te haber sunuculuğu da yaptı. 2016 yılında kısa bir süreliğine CNN Türk'e geçen Didem Arslan Yılmaz, daha sonra tekrardan Habertürk'e geri döndü.

2017 yılında Türkiye'nin Nabzı programı ile Radyo, Televizyon ve Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Medya Oscarları ödül töreninde "Yılın En iyi Tartışma Programı" ödülünü kazandı. Kürşat Yılmaz ile evli olan Didem Arslan Yılmaz'ın Mina adında bir kız çocuğu var.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?