Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 26 Ağustos 2021 Perşembe SHOW TV Canlı İzle

Türkiye'nin en çok seyredilen reality programlarından biri olan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Birbirinden önemli dosyaları, konukları, şahitleri ve olayları ile SHOW TV'de seyircileriyle buluşacak olan yapım yine ilgiyle seyredilecek ve her anı ile konuşulacak. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Sert 26 Ağustos 2021 Perşembe canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de mesajlarınızı yazabilirsiniz.

TV 26.08.2021, 14:17 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 26 Ağustos 2021 Perşembe SHOW TV Canlı İzle

Türkiye'nin en yeni reality programı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de birbirinden çarpıcı dosyaların işlenmesine devam ediliyor. Haftanın ilk bölümünde yine elindeki dosyaları ekranlara taşımaya devam edecek olan başarılı televizyoncu, ekip arkadaşlarıyla birlikte önemli bir yayına imza atacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 26 Ağustos Perşembe SHOW TV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri detaylarda yer alıyor. Sizlerin de yorumlarınızı haberimize bekliyoruz. Öğle saatlerinde Türkiye'de yaşanan kötü olayların izini sürmek ve çözüme kavuşturma için ekip arkadaşlarıyla birlikte yola çıkan Didem Arslan Yılmaz bugün de yine seyircilerin karşısındaki yerini alacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin son bölümünde Hayriye Taşçı, kocası ve annesinin 4 aylık bebeğini de alıp kaçtıklarını söyledi. Vazgeçme ekibiyle beraber bebeğini görmek için Şanlıurfa'ya giden Hayriye Taşçı, emniyet görevlilerinin yardımıyla bebeğine kavuştu. Kocası tarafından yüzüne kezzap atılan 28 yaşındaki Türkan Durmuş, 13 yaşındayken evlendiğini ve yıllar boyu neler yaşadığını Didem Arslan Yılmaz'a anlattı ve eşinden boşanmak istediğini söyledi. Durmuş aynı zamanda canlı yayında eşiyle yüzleşti. Mersin'de yaşayan İsa Güzel, eşi Kadriye Hanım'ın kendisine "dayı" olarak tanıttığı kişinin aslında sevgilisi olduğunu ve eşinin kendisini çok uzun bir süre boyunca aldattığını anlattı. İsa Güzel'in eşi Kadriye Hanım, Vazgeçme yayınına bağlandı ve İsa Bey ile yüzleşti. 14 yaşındaki Nilçim sır oldu, tam 6 gündür kayıp. Acılı anne kızının hayatından şüphelenip Didem Arslan Yılmaz'dan yardım istedi. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.15'te canlı yayınla Show TV'de! İyi seyirler dileriz.
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 26 Ağustos Perşembe izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

didem arslan yılmaz

 


DİDEM ARSLAN YILMAZ KİMDİR?

Didem Arslan Yılmaz, 26 Ağustos 1974 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yüksekokulu Radyo Televizyon'dan mezun oldu. Üniversitede öğrenim gördüğü sırada Eminönü Belediyesi tarafından çıkarılan bir dergide çalıştı. Bir süre sonra ise aynı dergide Halkla İlişkiler Bölümü'nde çalıştı.

İlk televizyonculuk deneyimini üniversiteden mezun olduğu 1992 yılında Flash TV'de yaşadı. Önce sabah kuşağında kadın programı sunan Didem Arslan Yılmaz, ardından da haber sunmaya başlamıştır. Televizyonculukta gösterdiği başarısı ile bir süre sonra Kanal D'de muhabir olarak başladığı görevini anahaber sunucusu olarak sürdürdü. Didem Arslan Yılmaz, Serdar Çebe ile birlikte Çalar Saat programının sunuculuğunu yaptı. Kanal D'nin ardından Uğur Dündar ile birlikte Show TV, Kanal 6 ve Star TV'de görev yaptı. 2004 yılında CNN Türk'e geçen Yılmaz, burada hazırladığı 'Sahte Ambulanslar' haberi ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülüne layık görüldü.

2007 yılında Habertürk TV'de görev yapmaya başlayan Didem Arslan Yılmaz, burada çeşitli programlar sundu. Öte yandan Yılmaz, Habertürk'te haber sunuculuğu da yaptı. 2016 yılında kısa bir süreliğine CNN Türk'e geçen Didem Arslan Yılmaz, daha sonra tekrardan Habertürk'e geri döndü.

2017 yılında Türkiye'nin Nabzı programı ile Radyo, Televizyon ve Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Medya Oscarları ödül töreninde "Yılın En iyi Tartışma Programı" ödülünü kazandı. Kürşat Yılmaz ile evli olan Didem Arslan Yılmaz'ın Mina adında bir kız çocuğu var.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138