Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 3 Aralık 2021 Cuma izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

SHOW TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden bölümleri ile izleyenlerin karşısına çıkan ve herkesi televizyon başına kilitleyen Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme yeni haftasını sonlandırıyor. Ele aldığı konular, işlediği dosyalar ve gündeme getirdiği sorularla adından söz ettiren başarılı sunucu Didem Arslan Yılmaz yine ilgiyle seyredilecek. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 3 Aralık 2021 Cuma izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 03.12.2021, 14:46 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 3 Aralık 2021 Cuma izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

Öğle saatlerinde yayınlanan ve ana haber bültenine kadar ekranlardaki yerini alan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme yeni bir haftaya daha nokta koyuyor. Başarılı sunucu Didem Arslan Yılmaz'ın sunumuyla ekranlardaki yerini alacağı haftanın final bölümünde yaşanılacaklar merak konusu. Son günlerdeki konularla adından sıkça söz ettirmeyi başaran program yine ilgiyle seyredilecek. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 3 Aralık 2021 Cuma bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle seçenekleri haberimizde bulunuyor. Sizler de güne dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Dolandırdı mı dolandırıldı mı?

Büşra ve kayınvalidesi yüzleşti. Genç kadının kaynanası stüdyoya geldikten sonra ortalık karıştı. İlknur Hanım, Büşra'nın yalan söylediğini öne sürdü ve kendisini istemediğini dile getirdi. Büşra ise sürekli baskı yapıldığını anlattı. İlknur hakkındaki 7 bin liralık tavuk çaldığı yönündeki söylentileri de yayınladı. Stüdyoda gergin anların yaşandığı programda diğer yandan şiddet iddiası da yer aldı. 

Didem Arslan Yılmaz'la vazgeçme
 


Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 3 Aralık 2021 Cuma izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

didem arslan yılmaz

 


DİDEM ARSLAN YILMAZ KİMDİR?

Didem Arslan Yılmaz, 31 Ağustos 1974 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yüksekokulu Radyo Televizyon'dan mezun oldu. Üniversitede öğrenim gördüğü sırada Eminönü Belediyesi tarafından çıkarılan bir dergide çalıştı. Bir süre sonra ise aynı dergide Halkla İlişkiler Bölümü'nde çalıştı.

İlk televizyonculuk deneyimini üniversiteden mezun olduğu 1992 yılında Flash TV'de yaşadı. Önce sabah kuşağında kadın programı sunan Didem Arslan Yılmaz, ardından da haber sunmaya başlamıştır. Televizyonculukta gösterdiği başarısı ile bir süre sonra Kanal D'de muhabir olarak başladığı görevini anahaber sunucusu olarak sürdürdü. Didem Arslan Yılmaz, Serdar Çebe ile birlikte Çalar Saat programının sunuculuğunu yaptı. Kanal D'nin ardından Uğur Dündar ile birlikte Show TV, Kanal 6 ve Star TV'de görev yaptı. 2004 yılında CNN Türk'e geçen Yılmaz, burada hazırladığı 'Sahte Ambulanslar' haberi ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülüne layık görüldü.

2007 yılında Habertürk TV'de görev yapmaya başlayan Didem Arslan Yılmaz, burada çeşitli programlar sundu. Öte yandan Yılmaz, Habertürk'te haber sunuculuğu da yaptı. 2016 yılında kısa bir süreliğine CNN Türk'e geçen Didem Arslan Yılmaz, daha sonra tekrardan Habertürk'e geri döndü.

2017 yılında Türkiye'nin Nabzı programı ile Radyo, Televizyon ve Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Medya Oscarları ödül töreninde "Yılın En iyi Tartışma Programı" ödülünü kazandı. Kürşat Yılmaz ile evli olan Didem Arslan Yılmaz'ın Mina adında bir kız çocuğu var.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?