Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 4 Kasım Perşembe 292. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olmaya devam eden Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin yeni bölümü başlıyor. Birbirinden çarpıcı konuları ele alarak yoluna devam eden ve her anında yeni bilgilerin verildiği program bugün de ilgiyle izlenecek. Seyirciler de sevdikleri programı seyredebilmek adına yayın bilgilerini öğrenmek istiyor. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 4 Kasım Perşembe 292. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 04.11.2021, 14:54 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 4 Kasım Perşembe 292. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle

SHOW TV'nin hafta içi günlerinde yayınlanmaya devam eden canlı yayın programı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme bugün yeni bölümüyle televizyondaki yerini alıyor. Başarılı sunucu Didem Arslan Yılmaz'ın sunumuyla birbirinden çarpıcı dosyaların ele alındığı yapımda yine birçok bilgi izleyenler ve kamuoyu ile paylaşılacak. Seyirciler de canlı yayını izleyebilmek adına araştırmalarda bulunuyor. Ayrıca kaçıranlar ya da yeniden izlemek isteyenler de sorgulamalargerçekleştiriyor. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 4 Kasım 2021 Perşembe bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle seçenekleri haberimizde bulunuyor. Sizler de güne dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.Vazgeçme'ye bir ödül daha

Kısa süresonra 300 bölümlük yayın hayatını geride bırakacak olan Didem Arslan YIlmaz'la Vazgeçme ödüle doymadı. Bir ödül daha alan güzel sunucu Didem Arslan Yılmaz ekranların en önemli yüzlerinden biri olarak yaşadığı zaferde bu sevinci ekibiyle birlikte yaşadığını belirtip kendilerine teşekkür etti.

Didem Arslan Yılmaz'la vazgeçme 4 Kasım Perşembe
 

Müebbet hapsi istendi

Şebnem Hemşire olayının sır perdesi aralanmya devam edildi. Hazırlanan iddianamede Timuçin Bayhan'ın kasten öldürme suçu ile müebbet hapsi istendi. Erkek arkadaşının suçlu olarak üzerinde durulduğu Bayhan'a yönelik olarak Şebnem Hemşire'nin babası; "Kızımın kıimsenin bilmediği yükseklik korkusu var. Çamaşır bile asamaz." dedi.


 

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 4 Kasım 2021 Perşembe izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

didem arslan yılmaz

 


DİDEM ARSLAN YILMAZ KİMDİR?

Didem Arslan Yılmaz, 31 Ağustos 1974 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yüksekokulu Radyo Televizyon'dan mezun oldu. Üniversitede öğrenim gördüğü sırada Eminönü Belediyesi tarafından çıkarılan bir dergide çalıştı. Bir süre sonra ise aynı dergide Halkla İlişkiler Bölümü'nde çalıştı.

İlk televizyonculuk deneyimini üniversiteden mezun olduğu 1992 yılında Flash TV'de yaşadı. Önce sabah kuşağında kadın programı sunan Didem Arslan Yılmaz, ardından da haber sunmaya başlamıştır. Televizyonculukta gösterdiği başarısı ile bir süre sonra Kanal D'de muhabir olarak başladığı görevini anahaber sunucusu olarak sürdürdü. Didem Arslan Yılmaz, Serdar Çebe ile birlikte Çalar Saat programının sunuculuğunu yaptı. Kanal D'nin ardından Uğur Dündar ile birlikte Show TV, Kanal 6 ve Star TV'de görev yaptı. 2004 yılında CNN Türk'e geçen Yılmaz, burada hazırladığı 'Sahte Ambulanslar' haberi ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülüne layık görüldü.

2007 yılında Habertürk TV'de görev yapmaya başlayan Didem Arslan Yılmaz, burada çeşitli programlar sundu. Öte yandan Yılmaz, Habertürk'te haber sunuculuğu da yaptı. 2016 yılında kısa bir süreliğine CNN Türk'e geçen Didem Arslan Yılmaz, daha sonra tekrardan Habertürk'e geri döndü.

2017 yılında Türkiye'nin Nabzı programı ile Radyo, Televizyon ve Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Medya Oscarları ödül töreninde "Yılın En iyi Tartışma Programı" ödülünü kazandı. Kürşat Yılmaz ile evli olan Didem Arslan Yılmaz'ın Mina adında bir kız çocuğu var.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?