Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 6 Eylül 2021 Pazartesi SHOW TV Canlı İzle

Türkiye'nin en çok izlenen programlarından biri olarak hafta içi her gün izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Didem Yılmaz Arslan'la Vazgeçme yeni bölümüyle televizyondaki yerini alıyor. Birbirinden önemli dosyalar, kritik konular ve ülke gündemini çalkalandıracak gelişmeleriyle adından söz ettirmeyi sürdürecek olan programda yaşanacaklar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Başarılı sunucu da interaktif yayını ile izleyenlerden tam not alıyor. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.15'te canlı yayınla Show TV'de! İyi seyirler dileriz. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 6 Eylül 2021 Pazartesi SHOW TV Canlı İzle haberimizde yer alıyor.

TV 06.09.2021, 12:31 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 6 Eylül 2021 Pazartesi SHOW TV Canlı İzle

Hafta içi her gün yayınlanan bölümleri ile adından söz ettiren Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de yepyeni bir hafta daha başladı. Yarın tam 250 bölümü tamamlayacak olan programda bugün de birçok önemli konu işlenmeye devam edecek. Ayrıca mevcut dosyalardaki ilerlemeler de ele alınacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 6 Eylül 2021 Pazartesi SHOW TV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri detaylarda yer alıyor. Sizlerin de yorumlarınızı haberimize bekliyoruz. Öğle saatlerinde Türkiye'de yaşanan kötü olayların izini sürmek ve çözüme kavuşturma için ekip arkadaşlarıyla birlikte yola çıkan Didem Arslan Yılmaz bugün de yine seyircilerin karşısındaki yerini alacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin son bölümünde Midyeci Emre'nin cinayetine ilişkin görüntülerin ortaya çıkması sonrasında yeni gelişmeler yaşandı. Nehir kıyısındaki 20 dakikada neler olduğu sorgulandı. Her şeye tanıklık eden Tolga stüdyoda konuştu. Esra 22 gündür kayıptı. Sakarya Karasu'da bulunduğu öğrenilen Esra'nın izi sosyal medyada paylaşılan videoda ortaya çıktı. Yanında olduğu öğrenilen Beyza'nın paylaştığı hikaye birçok şeyi ortaya çıkardı. Bir konuk da ekrana bağlandı ve önemli ifadeler kullandı. Rasül'ün kızı stüdyoda. Babası 25 yaş küçük Hatice'yi neden kaçırdı? Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.15'te canlı yayınla Show TV'de! İyi seyirler dileriz.
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 6 Eylül 2021 Pazartesi izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

didem arslan yılmaz

 


DİDEM ARSLAN YILMAZ KİMDİR?

Didem Arslan Yılmaz, 31 Ağustos 1974 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yüksekokulu Radyo Televizyon'dan mezun oldu. Üniversitede öğrenim gördüğü sırada Eminönü Belediyesi tarafından çıkarılan bir dergide çalıştı. Bir süre sonra ise aynı dergide Halkla İlişkiler Bölümü'nde çalıştı.

İlk televizyonculuk deneyimini üniversiteden mezun olduğu 1992 yılında Flash TV'de yaşadı. Önce sabah kuşağında kadın programı sunan Didem Arslan Yılmaz, ardından da haber sunmaya başlamıştır. Televizyonculukta gösterdiği başarısı ile bir süre sonra Kanal D'de muhabir olarak başladığı görevini anahaber sunucusu olarak sürdürdü. Didem Arslan Yılmaz, Serdar Çebe ile birlikte Çalar Saat programının sunuculuğunu yaptı. Kanal D'nin ardından Uğur Dündar ile birlikte Show TV, Kanal 6 ve Star TV'de görev yaptı. 2004 yılında CNN Türk'e geçen Yılmaz, burada hazırladığı 'Sahte Ambulanslar' haberi ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülüne layık görüldü.

2007 yılında Habertürk TV'de görev yapmaya başlayan Didem Arslan Yılmaz, burada çeşitli programlar sundu. Öte yandan Yılmaz, Habertürk'te haber sunuculuğu da yaptı. 2016 yılında kısa bir süreliğine CNN Türk'e geçen Didem Arslan Yılmaz, daha sonra tekrardan Habertürk'e geri döndü.

2017 yılında Türkiye'nin Nabzı programı ile Radyo, Televizyon ve Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Medya Oscarları ödül töreninde "Yılın En iyi Tartışma Programı" ödülünü kazandı. Kürşat Yılmaz ile evli olan Didem Arslan Yılmaz'ın Mina adında bir kız çocuğu var.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138