Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 7 Aralık Pazartesi izle

Türkiye'nin en çok izlenen programlarından biri haline gelen ve yayın hayatına başarılı bir şekilde devam eden Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme yeni haftasına başlıyor. Başarılı sunucu Didem Arslan Yılmaz, ekibiyle birlikte elindeki dosyalara yenilerini ekleyerek onları çözebilmek adına mesai harcayacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 7 Aralık Cumartesi izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 07.12.2020, 08:27 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en yeni reality programı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de birbirinden çarpıcı dosyaların işlenmesine devam ediliyor. Haftanın dördüncü bölümünde yine elindeki dosyaları ekranlara taşımaya devam edecek olan başarılı televizyoncu, ekip arkadaşlarıyla birlikte önemli bir yayına imza atacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 7 Aralık Pazartesi SHOW TV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri detaylarda yer alıyor. Sizlerin de yorumlarınızı haberimize bekliyoruz. Öğle saatlerinde Türkiye'de yaşanan kötü olayların izini sürmek ve çözüme kavuşturma için ekip arkadaşlarıyla birlikte yola çıkan Didem Arslan Yılmaz bugün de yine seyircilerin karşısındaki yerini alacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin son bölümünde Kağan ve aşk yaşadığı eski yengesi ne zaman birlikte görüldü? Eski yengesi ve Kağan'ın gizli aşkının görgü tanığı ilk kez konuştu. Eski yengesinin arkadaşı yengenin adının Nuray yerine Derya olarak bilindiğini anlattı. Kağan Kavas'ın kaybolması konusunda ismi geçen Ersin Yolcu canlı yayına bağlanarak hakkında iddialara yanıt verdi! Kağan'ı öldürmediğini ve kafe açmak için kendisinden para aldığını belirten Ersin Yolcu olaylarla ilgisi olmadığını belirtti. Hakan Bey'in eşi ile ilişkisi olduğu iddia edilen Mehmet Bey canlı yayında iddialara yanıt verdi. Yasak aşkın kilit ismi Mehmet Bey ilişkilerinin olduğunu Hakan Bey'in bildiğini iddia etti! Çocuklarını alarak kayıplara karışan Meral Hanım canlı yayında iddialara yanıt verdi. Çocukları kaçırmadığını ve hakkında olan iddiaların asılsız olduğunu belirten Meral Hanım çocuklarının babasının eşi Hakan Bey olmadığını ifade etti. İyi seyirler dileriz.
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 7 Aralık Pazartesi izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.atv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

didem arslan yılmaz

 


DİDEM ARSLAN YILMAZ KİMDİR?

Didem Arslan Yılmaz, 12 Ocak 1974 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yüksekokulu Radyo Televizyon'dan mezun oldu. Üniversitede öğrenim gördüğü sırada Eminönü Belediyesi tarafından çıkarılan bir dergide çalıştı. Bir süre sonra ise aynı dergide Halkla İlişkiler Bölümü'nde çalıştı.

İlk televizyonculuk deneyimini üniversiteden mezun olduğu 1992 yılında Flash TV'de yaşadı. Önce sabah kuşağında kadın programı sunan Didem Arslan Yılmaz, ardından da haber sunmaya başlamıştır. Televizyonculukta gösterdiği başarısı ile bir süre sonra Kanal D'de muhabir olarak başladığı görevini anahaber sunucusu olarak sürdürdü. Didem Arslan Yılmaz, Serdar Çebe ile birlikte Çalar Saat programının sunuculuğunu yaptı. Kanal D'nin ardından Uğur Dündar ile birlikte Show TV, Kanal 6 ve Star TV'de görev yaptı. 2004 yılında CNN Türk'e geçen Yılmaz, burada hazırladığı 'Sahte Ambulanslar' haberi ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülüne layık görüldü.

2007 yılında Habertürk TV'de görev yapmaya başlayan Didem Arslan Yılmaz, burada çeşitli programlar sundu. Öte yandan Yılmaz, Habertürk'te haber sunuculuğu da yaptı. 2016 yılında kısa bir süreliğine CNN Türk'e geçen Didem Arslan Yılmaz, daha sonra tekrardan Habertürk'e geri döndü.

2017 yılında Türkiye'nin Nabzı programı ile Radyo, Televizyon ve Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Medya Oscarları ödül töreninde "Yılın En iyi Tartışma Programı" ödülünü kazandı. Kürşat Yılmaz ile evli olan Didem Arslan Yılmaz'ın Mina adında bir kız çocuğu var.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});