Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 1 Kasım Pazartesi 289. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olmaya devam eden Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin yeni haftası bugün başlıyor. Birbirinden çarpıcı konuları gündeme getiren ve her anı yeni bilgilerin yayınlanmasıyla ilgi odağı olan canlı yayın bugün de takip edilecek. Yine çok konuşulacak dosyalara imza atacak başarılı sunucu Didem Arslan Yılmaz adından söz ettirecek. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 1 Kasın 2021 Pazartesi 289. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 01.11.2021, 14:55 01.11.2021, 15:37 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 1 Kasım Pazartesi 289. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle

Haftanın beş günü boyunca izleyicileriyle buluşmayı sürdüren Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Gün boyunca işlediği konularla birlikte dosyaları çözüme kavuşturmaya çalıştıran güzel sunucu Didem Arslan Yılmaz, ekibi ile birlikte yine tüm mesaisini harcayacak. Seyirciler de canlı yayını izleyebilmek adına araştırmalarda bulunuyor. Ayrıca kaçıranlar ya da yeniden izlemek isteyenler de sorgulamalargerçekleştiriyor. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 1 Kasım 2021 Pazartesi 289. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle seçenekleri haberimizde bulunuyor. Sizler de güne dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Melek katil mi?

Recep Amca'yı gelini mi öldürdü? Melek üzerinde yoğunlaşan şüphelerin ardından program ekibi üzerine düşeni yaptı ve canlı yayınlarla birlikte olanların tamamını en çarpıcı şekilde ekranlara taşıdı. Suçlanan Melek Hanım da canlı yayında herkesi şoke etti. Milyonlarca kişinin önünde yayınlanan programı seyredenlerin ağzı açık kaldı. Melek gerçekten katil mi yoksa farklı biri mi Recep Amca'yı öldürdü?

Didem Arslan Yılmaz'la vazgeçme 29 ekim 2021 Pazartesi


İlayda nerede?

Cuma günü yayınlanan son bölümde 17 yaşındaki İlayda'nın kaybı da ele alındı. Genç kızın nerede olduğu bilinmezken son olarak Bodrum'a gideceğini söylediği ve haber alınamadığı dile getirildi. Ceyhun'un İlayda'nın sevgilisi olduğu yönündeki iddialar ardından gerçekleşen canlı yayında yine önemli noktalara değinildi.


 

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 1 Kasım 2021 Pazartesi izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

didem arslan yılmaz

 


DİDEM ARSLAN YILMAZ KİMDİR?

Didem Arslan Yılmaz, 31 Ağustos 1974 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yüksekokulu Radyo Televizyon'dan mezun oldu. Üniversitede öğrenim gördüğü sırada Eminönü Belediyesi tarafından çıkarılan bir dergide çalıştı. Bir süre sonra ise aynı dergide Halkla İlişkiler Bölümü'nde çalıştı.

İlk televizyonculuk deneyimini üniversiteden mezun olduğu 1992 yılında Flash TV'de yaşadı. Önce sabah kuşağında kadın programı sunan Didem Arslan Yılmaz, ardından da haber sunmaya başlamıştır. Televizyonculukta gösterdiği başarısı ile bir süre sonra Kanal D'de muhabir olarak başladığı görevini anahaber sunucusu olarak sürdürdü. Didem Arslan Yılmaz, Serdar Çebe ile birlikte Çalar Saat programının sunuculuğunu yaptı. Kanal D'nin ardından Uğur Dündar ile birlikte Show TV, Kanal 6 ve Star TV'de görev yaptı. 2004 yılında CNN Türk'e geçen Yılmaz, burada hazırladığı 'Sahte Ambulanslar' haberi ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülüne layık görüldü.

2007 yılında Habertürk TV'de görev yapmaya başlayan Didem Arslan Yılmaz, burada çeşitli programlar sundu. Öte yandan Yılmaz, Habertürk'te haber sunuculuğu da yaptı. 2016 yılında kısa bir süreliğine CNN Türk'e geçen Didem Arslan Yılmaz, daha sonra tekrardan Habertürk'e geri döndü.

2017 yılında Türkiye'nin Nabzı programı ile Radyo, Televizyon ve Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Medya Oscarları ödül töreninde "Yılın En iyi Tartışma Programı" ödülünü kazandı. Kürşat Yılmaz ile evli olan Didem Arslan Yılmaz'ın Mina adında bir kız çocuğu var.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?