Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 11 Ocak 2022 Salı 340. bölüm izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

Türkiye'nin en çok seyredilen gündüz kuşağı programlarından biri olmayı sürdüren Didem Arslan Yılmaz'la yeni gününde de izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden çarpıcı konuları, ele aldığı dosyaları ve çözüme kavuşturup verdiği sevindirici haberlerle gündemdeki yerini koruyan başarılı sunucu Didem Arslan Yılmaz yine ilgiyle takip edilecek. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 11 Ocak 2022 Salı 340. bölüm izle alternatifleri haberimizde.

TV 11.01.2022, 14:09 12.01.2022, 14:34 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 11 Ocak 2022 Salı 340. bölüm izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

SHOW TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin yeni bölümüne merhaba deniyor. Hafta içi günlerinde yayınlanmaya devam eden ve yüzlerce bölümdür de işlediği konularla gündemde yerini koruyan programın yeni bölümü sabırsızlıkla bekleniyor. Yaşananların bir an dahi kaçırılmamak üzere seyredilmek istendiği program hakkında araştırmalar da sürüyor. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 11 Ocak 2022 Salı 339. bölüm izle alternatifleri haberimizde yer alıyor. Sizler de güne dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de dün neler oldu?

Porgramı açan Didem Arslan Yılmaz ilk olarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı. Kendisi de basın mensubu olarak görev yapan başarılı sunucu, tüm meslektaşlarına temennilerini iletti. Ardından program başladı. Bakkalda gizli oda olup olmadığı tartışma konusuydu ve program ekibi her şeyi didik didik ederek ilerlemeyi sürdürdü. Özlem Hanım'ın kaybından sonra araştırmalar dün de devam etti.

Didem Arslan Yılmaz'la vazgeçme


 


Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 11 Ocak 2022 Salı izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?