Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 12 Ocak 2022 Çarşamba 341. bölüm izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

SHOW TV ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyenlerin karşısına çıkmayı sürdüren Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de hafta ortası başlıyor. Birbirinden çarpıcı konularıyla Türkiye gündemine damga vurmayı sürdüren başarılı sunucu Didem Arslan Yılmaz bugün de ilgiyle seyredilecek ve olayları çözüme kavuşturmaya çalışacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 12 Ocak 2022 Çarşamba 341. bölüm izle alternatifleri haberimizde.

TV 12.01.2022, 14:34 14.01.2022, 14:13 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 12 Ocak 2022 Çarşamba 341. bölüm izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

SHOW TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin yeni bölümüne merhaba deniyor. Hafta içi günlerinde yayınlanmaya devam eden ve yüzlerce bölümdür de işlediği konularla gündemde yerini koruyan programın yeni bölümü sabırsızlıkla bekleniyor. Yaşananların bir an dahi kaçırılmamak üzere seyredilmek istendiği program hakkında araştırmalar da sürüyor. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 12 Ocak 2022 Çarşamba 341. bölüm izle alternatifleri haberimizde yer alıyor. Sizler de güne dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de dün neler oldu?

Milyonlarca kişi tarafından ilgiyle takip edilen programın son bölümünde Yavuz'un otlaktan eve gizlice dönüp dönmeyeceği araştırıldı. Yasin'in kaybı sonrasıdnaki araştırmalar da sürüyor. Muhtar mı Yavuz mu yaşan söylüyor? Konya Merkez'den yapılan yayında soruya cevap bulunmak üzere  tartışmalar devam etti. Ahmet efendi denmesine kızan Ahmet Bey için Didem Arslan Yılmaz açıklamada bulundu. 

Didem Arslan Yılmaz'la vazgeçme


 


Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 12 Ocak 2022 Çarşamba izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?