Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 25 Kasım Perşembe 307. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle

SHOW TV'nin ilgiyle seyredilen programı Didem Arslan Yılmaz'la yeni bölümü ile izleyenlerin karşısına çıkıyor. Birbirinden çarpıcı konuların ele alındığı yapımda yaşanılacaklar merak ediliyor. Ele alınan konular, işlenecek dosyalar ve ağırlanacak konularla birlikte Didem Arslan Yılmaz yine ilgiyle seyredilecek. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 25 Kasım Perşembe 307. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 25.11.2021, 14:48 26.11.2021, 14:43 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 25 Kasım Perşembe 307. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle

SHOW TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de haftanın dördüncü bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Başarılı sunucu Didem Arslan'ın konuklarıyla izleyenlerin karşısına çıkacağı yeni bölümde yine birçok konu ele alınarak işlenecek.  Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 25 Kasım 2021 Perşembe bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle seçenekleri haberimizde bulunuyor. Sizler de güne dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Ayşenaz nerede?

TÜm Bursa onları arıyor. 2 gündür haber alınamayan Ayşenaz ve arkadaşı Gamze'nin nerede olduğu yönünde çalışmalar başlatılmıştı. Annesi, babası ve kardeşi stüdyoda yerini aldı. Haklarında çokça ihbar gelen iki genç kızın yanlış arkadaş kurbanı olduğu yönündeki iddialar herkesi endişelendirdi. İki okul arkadaşının görüntüleri canlı yayına verildi. Kendinden emin oldukları gözlemlenen kızların İbrahim adında birisi ile görüştükleri bilgisi geldi. Yayına bağlanan bir izleyici de Gamze'yi tanıdığını belirtip madde içtiğini öne sürdü. Bu ihbar herkesi şoke etti. Çok tehlikeli ve yaygın bir kullanıma sahip olan madde için de çağrıda bulunuldu.

Didem Arslan Yılmaz'la vazgeçme 19 Kasım Cuma
 


Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 25 Kasım 2021 Perşembe izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

didem arslan yılmaz

 


DİDEM ARSLAN YILMAZ KİMDİR?

Didem Arslan Yılmaz, 31 Ağustos 1974 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yüksekokulu Radyo Televizyon'dan mezun oldu. Üniversitede öğrenim gördüğü sırada Eminönü Belediyesi tarafından çıkarılan bir dergide çalıştı. Bir süre sonra ise aynı dergide Halkla İlişkiler Bölümü'nde çalıştı.

İlk televizyonculuk deneyimini üniversiteden mezun olduğu 1992 yılında Flash TV'de yaşadı. Önce sabah kuşağında kadın programı sunan Didem Arslan Yılmaz, ardından da haber sunmaya başlamıştır. Televizyonculukta gösterdiği başarısı ile bir süre sonra Kanal D'de muhabir olarak başladığı görevini anahaber sunucusu olarak sürdürdü. Didem Arslan Yılmaz, Serdar Çebe ile birlikte Çalar Saat programının sunuculuğunu yaptı. Kanal D'nin ardından Uğur Dündar ile birlikte Show TV, Kanal 6 ve Star TV'de görev yaptı. 2004 yılında CNN Türk'e geçen Yılmaz, burada hazırladığı 'Sahte Ambulanslar' haberi ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülüne layık görüldü.

2007 yılında Habertürk TV'de görev yapmaya başlayan Didem Arslan Yılmaz, burada çeşitli programlar sundu. Öte yandan Yılmaz, Habertürk'te haber sunuculuğu da yaptı. 2016 yılında kısa bir süreliğine CNN Türk'e geçen Didem Arslan Yılmaz, daha sonra tekrardan Habertürk'e geri döndü.

2017 yılında Türkiye'nin Nabzı programı ile Radyo, Televizyon ve Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Medya Oscarları ödül töreninde "Yılın En iyi Tartışma Programı" ödülünü kazandı. Kürşat Yılmaz ile evli olan Didem Arslan Yılmaz'ın Mina adında bir kız çocuğu var.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?