Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 27 Ekim Çarşamba 286. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle

SHOW TV ekranlarının sevilerek izlenen programı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin yeni bölümü izleyicilerin karşısına çıkıyor. Ses getiren konuları, önemli dosyaları ve daha birçok olayla birlikte gündemi belirleyen Didem Arslan Yılmaz yine ilgiye seyredilecek. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 27 Ekim Çarşamba 286. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle alternatifleri haberimizdeki yerini alıyor.

TV 27.10.2021, 14:26 27.10.2021, 14:51 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 27 Ekim Çarşamba 286. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle

Haftanın beş günü boyunca izleyicileriyle buluşmayı sürdüren Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Gün boyunca işlediği konularla birlikte dosyaları çözüme kavuşturmaya çalıştıran güzel sunucu Didem Arslan Yılmaz, ekibi ile birlikte yine tüm mesaisini harcayacak. Seyirciler de canlı yayını izleyebilmek adına araştırmalarda bulunuyor. Ayrıca kaçıranlar ya da yeniden izlemek isteyenler de sorgulamalargerçekleştiriyor. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 27 Ekim Çarşamba 286. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle seçenekleri haberimizde bulunuyor. Sizler de güne dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

10 yıllık yüzleşme!

Çocuklarını öldüme suçlamasıyla bir süredir gündemde olan Merve Şen dün eşi ile birlikte babasıyla yüzleşti. 10 yıl sonra gerçekleşen yüzleşmede iki taraf da bildiklerini konuşarak kendisini savundu. Zaman zaman karşı tarafı da suçlayarak çeşitli iddialarda bulundular. Ali Bey'in ardından Merve'nin annesi yayına bağlandı. Beş doğum yaptığı evde şiddet gördüğünü anlatan Melek Hanım şoke eden ifadeler kullandı. Ayrıca yayına verilmeyen seslerin ardından öz ablasına cinsel istismarda bulunduğunu öne sürdü. Ali Bey ile suçlamaları reddetti ve iftira atacak kadar alçaldığını söyledi. Melek Hanım ayrıca eski eşinin, kendi kızına karşı ilgi duyduğunu ve Merve'nin de arada mektup götürdüğünü öne sürdü. Merve'nin de çocuklarını öldürdüğüne inandığını ifade etti.

Didem Arslan Yılmaz'la vazgeçme 27 ekim 2021 çarşamba

Gülşen nerede?

Kızı 11 yıl önce kaybolan Havva Hanım, Gülşen'İn nerede olduğunu bulabilmek adına yine yayındaydı. KIzının güzellik salonu açma arefesinde kaybolmasından dolayı eski ortakları suçlayan Havva Hanım, Ramazan ve Dursun Bey'i suçladı. Ayrıca Dursun, Ramazan ve Yasemin arasındaki aşk üçgenini de ortaya koydu. 

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 27 Ekim 2021 Çarşamba izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

didem arslan yılmaz

 


DİDEM ARSLAN YILMAZ KİMDİR?

Didem Arslan Yılmaz, 31 Ağustos 1974 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yüksekokulu Radyo Televizyon'dan mezun oldu. Üniversitede öğrenim gördüğü sırada Eminönü Belediyesi tarafından çıkarılan bir dergide çalıştı. Bir süre sonra ise aynı dergide Halkla İlişkiler Bölümü'nde çalıştı.

İlk televizyonculuk deneyimini üniversiteden mezun olduğu 1992 yılında Flash TV'de yaşadı. Önce sabah kuşağında kadın programı sunan Didem Arslan Yılmaz, ardından da haber sunmaya başlamıştır. Televizyonculukta gösterdiği başarısı ile bir süre sonra Kanal D'de muhabir olarak başladığı görevini anahaber sunucusu olarak sürdürdü. Didem Arslan Yılmaz, Serdar Çebe ile birlikte Çalar Saat programının sunuculuğunu yaptı. Kanal D'nin ardından Uğur Dündar ile birlikte Show TV, Kanal 6 ve Star TV'de görev yaptı. 2004 yılında CNN Türk'e geçen Yılmaz, burada hazırladığı 'Sahte Ambulanslar' haberi ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülüne layık görüldü.

2007 yılında Habertürk TV'de görev yapmaya başlayan Didem Arslan Yılmaz, burada çeşitli programlar sundu. Öte yandan Yılmaz, Habertürk'te haber sunuculuğu da yaptı. 2016 yılında kısa bir süreliğine CNN Türk'e geçen Didem Arslan Yılmaz, daha sonra tekrardan Habertürk'e geri döndü.

2017 yılında Türkiye'nin Nabzı programı ile Radyo, Televizyon ve Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Medya Oscarları ödül töreninde "Yılın En iyi Tartışma Programı" ödülünü kazandı. Kürşat Yılmaz ile evli olan Didem Arslan Yılmaz'ın Mina adında bir kız çocuğu var.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?