Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 29 Ekim Cuma 288. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olmaya devam eden Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de yeni hafta sona eriyor. Birbirinden çarpıcı konuların, skandal olayların, kayıpların, cinayetlerin ve daha birçok konudaki dosyaların işlendiği canlı yayında başarılı sunucu Didem Arslan Yılmaz yine ilgiyle seyredilecek. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 29 Ekim Perşembe 288. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 29.10.2021, 14:37 29.10.2021, 15:01
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 29 Ekim Cuma 288. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle

Haftanın beş günü boyunca izleyicileriyle buluşmayı sürdüren Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Gün boyunca işlediği konularla birlikte dosyaları çözüme kavuşturmaya çalıştıran güzel sunucu Didem Arslan Yılmaz, ekibi ile birlikte yine tüm mesaisini harcayacak. Seyirciler de canlı yayını izleyebilmek adına araştırmalarda bulunuyor. Ayrıca kaçıranlar ya da yeniden izlemek isteyenler de sorgulamalargerçekleştiriyor. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 29 Ekim Cuma 288. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle seçenekleri haberimizde bulunuyor. Sizler de güne dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Gülşen öldürüldü mü?

11 yıldır haber alamadığı kızı için stüdyoya gelen Havva Hanım, alınan kararla şoke oldu ve gözyaşlarına boğuldu. Adı olayda geçen ve Gülşen'e aşık olduğu iddia edilen Dursun K., dosya hakkında yayın yasağı aldırdı. Bu hareketi tepki ile karşılayan Havva Hanım; "Niye bunu yaptı çünkü suçlu ve suçunu biliyor" derken Didem Arslan Yılmaz da; "Şüphelerim daha da arttı. Madem suçsuzsunuz gelin buraya birlikte bulalım katili. Avukatlarımız itiraz edecek. Biz olmazsak emniyet var." ifadelerini kullandı. Başarılı sunucu İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş'a da çağrıda bulundu ve olayın aydınlatılmasını rica etti. Bunları söylerken de sesi titreyen Arslan, büyük bir sinir harbi yaşadı.

Didem Arslan Yılmaz'la vazgeçme 29 ekim 2021 perşembe


Cabir Merve'ye şiddet mi uyguluyor?

Son programa güler yüzle ve söylemek istedikleri açıklamalarla başlayan Merve Şen ve eşi Cabir Şen büyük bir şoka uğradı. Merve'nin ablası, Cabir'in kardeşine şiddet uyguladığını söyledi. Vücudunda morluk ya da herhangi bir eziklik görmediğini ifade etti. Bir tanık da hastanede refakatçi olarak kaldığını belirterek bir mesaj yazdı. Mesajda; "Saat 5'te doktorların Esma Nur'a müdahalede bulunduğunu gördüm. Serviste herkes Esma Nur'un annesinin fişini çektiği cihazın ardından yastıkla boğmaya çalıştığını söylüyor. Anne şüpheli bulunduğu için uzaklaştırıldı. Yoğun bakımdan servise tekrar geldiğinde oğlumun yanında refakatçiydim. Bu süre zarfında doktorların şüphesi yüksek olduğundan Merve bir daha servise alınmadı." dedi. 

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 29 Ekim 2021 Cuma izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

didem arslan yılmaz

 


DİDEM ARSLAN YILMAZ KİMDİR?

Didem Arslan Yılmaz, 31 Ağustos 1974 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yüksekokulu Radyo Televizyon'dan mezun oldu. Üniversitede öğrenim gördüğü sırada Eminönü Belediyesi tarafından çıkarılan bir dergide çalıştı. Bir süre sonra ise aynı dergide Halkla İlişkiler Bölümü'nde çalıştı.

İlk televizyonculuk deneyimini üniversiteden mezun olduğu 1992 yılında Flash TV'de yaşadı. Önce sabah kuşağında kadın programı sunan Didem Arslan Yılmaz, ardından da haber sunmaya başlamıştır. Televizyonculukta gösterdiği başarısı ile bir süre sonra Kanal D'de muhabir olarak başladığı görevini anahaber sunucusu olarak sürdürdü. Didem Arslan Yılmaz, Serdar Çebe ile birlikte Çalar Saat programının sunuculuğunu yaptı. Kanal D'nin ardından Uğur Dündar ile birlikte Show TV, Kanal 6 ve Star TV'de görev yaptı. 2004 yılında CNN Türk'e geçen Yılmaz, burada hazırladığı 'Sahte Ambulanslar' haberi ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülüne layık görüldü.

2007 yılında Habertürk TV'de görev yapmaya başlayan Didem Arslan Yılmaz, burada çeşitli programlar sundu. Öte yandan Yılmaz, Habertürk'te haber sunuculuğu da yaptı. 2016 yılında kısa bir süreliğine CNN Türk'e geçen Didem Arslan Yılmaz, daha sonra tekrardan Habertürk'e geri döndü.

2017 yılında Türkiye'nin Nabzı programı ile Radyo, Televizyon ve Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Medya Oscarları ödül töreninde "Yılın En iyi Tartışma Programı" ödülünü kazandı. Kürşat Yılmaz ile evli olan Didem Arslan Yılmaz'ın Mina adında bir kız çocuğu var.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?