Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 7 Ocak 2021 Perşembe SHOW TV Canlı İzle

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 7 Ocak 2021 Perşembe SHOW TV canlı yayın izle seçenekleri ile karşınızdayız. SHOW TV'nin öğle sonrasındaki kuşağında işlediği konularla Türk halkının karşısına çıkan programda başarılı sunucu ve ekibi yine çözüme ulaşabilmek adına mesai harcayacak. Yayın haytında birçok dosyayı ele alan başarılı sunucu bugün de ana habere kadar elinden gelenin en iyisini yapmak için ekranda olacak. İzleyiciler de yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Sert 7 Ocak 2021 Perşembe canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de mesajlarınızı yazabilirsiniz.

TV 07.01.2021, 07:41 07.01.2021, 07:54 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en yeni reality programı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de birbirinden çarpıcı dosyaların işlenmesine devam ediliyor. Haftanın ilk bölümünde yine elindeki dosyaları ekranlara taşımaya devam edecek olan başarılı televizyoncu, ekip arkadaşlarıyla birlikte önemli bir yayına imza atacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 7 Ocak Perşembe SHOW TV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri detaylarda yer alıyor. Sizlerin de yorumlarınızı haberimize bekliyoruz. Öğle saatlerinde Türkiye'de yaşanan kötü olayların izini sürmek ve çözüme kavuşturma için ekip arkadaşlarıyla birlikte yola çıkan Didem Arslan Yılmaz bugün de yine seyircilerin karşısındaki yerini alacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin son bölümünde Hakan Yüksel 2. evliliği yaptığı eşi tarafından önce aldatıldı sonra hem tehdit edildi hem de çocukları kaçırıldı. Hakan Bey evine geldiği bir gün eşinin kendisini yatağın altına saklanmış bir adamla aldatırken buldu. v,Hakan Bey'in eşinin kendisiyle aldattığı Faruk Bey canlı yayına katıldı. Faruk Bey, Meryem Hanım'ın evli olduğunu bilmediğini, öğrenir öğrenmez de ilişkisine son verdiğini söyledi. Bölümünde sesi ve görüntüsü verilmeden röportaj yapmayı kabul eden gizli tanık, kayınvalidesinin Sezay Hanım'ın evden gitmesi için evin farklı yerlerine "ölüm muskaları" yerleştirdiğini öne sürdü. Dilek Köse bir evlilik dolandırıcılığı çetesine katılan kızı Melisay'ı arıyor. Çaresiz anne kızının kendisini aradığını ve çeteciliği bıraktığını söylediğini ancak kendisine ulaşamadığını söyledi. Bir evlilik dolandırıcılığı çetesine katılan Melisay'ın 16 yaşından 20 yaşına kadar birlikte yaşadığı Emirhan yayına katıldı. Emirhan Melisay'ın Ağrı'nın Doğubeyazıt İlçesi'nde yaşadığını bildiğini, aralıklarla kendisinden para istediğini ancak kendisini aldattığı ve akrabalarını dolandırdığı için görüşmek dahi istemediğini ifade etti. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.15'te canlı yayınla Show TV'de! İyi seyirler dileriz.
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 7 Ocak Perşembe izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

didem arslan yılmaz

 


DİDEM ARSLAN YILMAZ KİMDİR?

Didem Arslan Yılmaz, 12 Ocak 1974 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yüksekokulu Radyo Televizyon'dan mezun oldu. Üniversitede öğrenim gördüğü sırada Eminönü Belediyesi tarafından çıkarılan bir dergide çalıştı. Bir süre sonra ise aynı dergide Halkla İlişkiler Bölümü'nde çalıştı.

İlk televizyonculuk deneyimini üniversiteden mezun olduğu 1992 yılında Flash TV'de yaşadı. Önce sabah kuşağında kadın programı sunan Didem Arslan Yılmaz, ardından da haber sunmaya başlamıştır. Televizyonculukta gösterdiği başarısı ile bir süre sonra Kanal D'de muhabir olarak başladığı görevini anahaber sunucusu olarak sürdürdü. Didem Arslan Yılmaz, Serdar Çebe ile birlikte Çalar Saat programının sunuculuğunu yaptı. Kanal D'nin ardından Uğur Dündar ile birlikte Show TV, Kanal 6 ve Star TV'de görev yaptı. 2004 yılında CNN Türk'e geçen Yılmaz, burada hazırladığı 'Sahte Ambulanslar' haberi ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülüne layık görüldü.

2007 yılında Habertürk TV'de görev yapmaya başlayan Didem Arslan Yılmaz, burada çeşitli programlar sundu. Öte yandan Yılmaz, Habertürk'te haber sunuculuğu da yaptı. 2016 yılında kısa bir süreliğine CNN Türk'e geçen Didem Arslan Yılmaz, daha sonra tekrardan Habertürk'e geri döndü.

2017 yılında Türkiye'nin Nabzı programı ile Radyo, Televizyon ve Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Medya Oscarları ödül töreninde "Yılın En iyi Tartışma Programı" ödülünü kazandı. Kürşat Yılmaz ile evli olan Didem Arslan Yılmaz'ın Mina adında bir kız çocuğu var.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?