Doya Doya Moda 10 Haziran Perşembe puan durumu | Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu

Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? sorusunun yanıtı internette binlerce kişi tarafından araştırılıyor. Pazartesi günü başlayan ve yarın final heyecanının ekranlara geleceği programda heyecan had safhada. Gözler bugün podyuma çıkacak olan 7 yarışmacının alacağı puanlarda ve elde edilecek sıralamada. Doya Doya Moda 10 Haziran Perşembe puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 10.06.2021, 07:52 11.06.2021, 11:43 Burak ZİHNİ

Talya Prodüksüyon imzasıyla yayınlanan bölümleriyle izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Doya Doya Moda'da yepyeni bir gün daha başlıyor. İstanbul sokaklarında kıran kırana nücadeleye devam eden yarışmacılarının alacağı puanlar da bir an önce öğrenilmek amacında. Haftanın son günü öncesindeki bölümde herkesin hedefi finalde kolyeyi boynuna takmak. Gözler podyuma çıkan 7 kadını oylayacak olan jüri günün kaderini belirleyecek. Yarışmada gerginlikler de eksik olmayacak.Kora kor ve dopddolu içerğiyle TV8 ekranlarndaki yerini alacak program ilgiyle izlenecek. Peki, Doya Doya Moda All Star'da 10 Haziran Perşembe kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Doya Doya Moda 10 Haziran Perşembe kim birinci oldu? 

Bugün başlayacak haftanın dördüncü günündeki puan durumu aşağıda bulunuyor. Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Güncel puan durumu da takip ediliyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Birben Coşkun: 16 + 20 + 15
  • Rabia Ağca: 20 + 19 + 16
  • Sepideh Su Baher: 20 + 20 + 15
  • Betül Böçkün: 14 + 15 + 4
  • Emel Başkan: 18 + 20 + 9
  • Özde Karacan: 17 + 20 + 13
  • Ferdanur Başaran: 19 + 18 + 16

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

DOYA DOYA MODA ELİF NİL


DOYA DOYA MODA ELİF NİL

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138