Doya Doya Moda 11 Ocak 2021 gün birincisi kim? Doya Doya Moda 1 Ocak 2021 puan durumu ne?

Büyük beden kadınların tarz konsundaki hünerlerini ve şıklıklarını yarıştırdıkları Doya Doya Moda'da bugün yeni bir hafta daha başlıyor. Cuma günü Gülnaz Yılmaz'ın elenmesinden sonra yerine gelecek isim şimdiden merak edilerek araştırılıyor ve öğrenilmek isteniyor. Diğer taraftan günün en çok merak edileni arasında sıralama geliyor. Yarışmacılar iyi bir başlangıç yaparak haftayı iyi götürmek ve birincilik elde etmek amacında. Peki, Doya Doya Moda 11 Ocak 2021 gün birincisi kim? Doya Doya Moda 1 Ocak 2021 puan durumu ne? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 11.01.2021, 11:05 18.01.2021, 10:57 Burak ZİHNİ

Ivana Sert'in de katılımı ile yepyeni bir kimliğe bürünen Doya Doya Moda'da heyecan sürüyor. Bugün başlayacak yeni bir hafta ile daha izleyiciler ekran karşısına kilitlenip sevdikleri yarışmacıların aldıkları derecelere tanıklık etmek ve yarışmayı keyifle izlemek istiyor. Cuma günü bilindiği üzere pazartesi gelen Gülnaz Yılmaz veda etmişti. Güzel yarışmacı iyi bir performans göstermesine rağmen elenmekten kurtulamadı. Peki, Doya Doya Moda 11 Ocak 2021 gün birincisi kim? Doya Doya Moda 11 Ocak 2021 puan durumu ne? İşte detaylar...

İki yeni isim geliyor!

Bilindiği üzere cuma günü yayınlanan finalde yılbaşı coşkusu vardı. İki haftaya bölünen süreçte birçok isim Kemal Doğulu'nun yerine o koltukta oturarak puanlarını vermiş ve yorumlarını yapmıştı. Cuma günü ise Kobra Murat ile birlikte tamamlanan süreçte artık 2021 yılı tam anlamıyla başlıyor. Daha önce İşte Benim Stilim'de jüri üyesi olan Sırp güzel Ivana Sert bugünden itibaren yarışmadaki yerini alacak. Ayrıca elenen Gülmaz Yılmaz'ın yerine bir yarışmacı maratona dahil olacak..

doya doya moda buket köklü

doya doya moda buket köklü


 

Ceren keskin birinci

Cuma günü açıklanan sonuçların ardından kolyenin sahibi olan isim Ceren Keskin'di. Güzel yarışmacı hafta şampiyonu olduğu için büyük bir mutluluk yaşarken Birben ise ödülü kaptırmasından dolayı sinirliydi. Güzel yarışmacı bugün rakibesini ve diğer yarışmacıları geride bırakmak için ekstra bir motivasyonla haftaya başlayacak. Bu arada kendisi yakın bir zamanda dünya evine girecek.


doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir


 


Doya Doya Moda 11 Ocak 2021 2. sezon 131. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 14:15'te başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.


 

Doya Doya Moda 11 Ocak 2021 Pazartesi Puan Durumu kim birinci oldu?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak puanlar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek puanlarla günü tamamlamak istiyor. Yarışmacıların aldıkları puanlar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Yeni yarışmacı
  • Bahar Candan: 
  • Birben Coşkun: 
  • Rabia Ağca: 
  • Ayşegül Toptaş: 
  • Ceren Keskin:
  • Özde Karacan: 

doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir
 

doya doya moda bahar candan fotoğrafları

doya doya moda bahar candan kimdir

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu kimdir

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir
 

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir

Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları

Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

doya doya moda neslihan çolak

doya doya moda neslihan çolak


doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir

doya doya moda ayten demirkol

ayten demirkol kimdir

Doya Doya Moda jüri üyeleri kimdir?

Türkiye'nin en tarz büyük beden kadınını bulmak için düzenlenen yarışma Doya Doya Moda'da jüri üyeliklerini Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu yapmaktadır. Yarışma saat 14:00'de başlamaktadır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?