Doya Doya Moda 13 Nisan Salı puan durumu | Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu?

Türkiye'nin en iddialı büyük beden yarışmacılarının kozlarını paylaştığı Doya Doya Moda'da haftanın ikinci günü başlıyor. Birbirinden güzel 7 kızın İstanbul sokaklarında kozlarını paylaştığı günde yine herkes hünerlerini sergilemek ve ardından da puanlarını alarak yarına avantajlı başlamak istiyor. Gözler oluşacak sıralamada. Peki, Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda 13 Nisan Salı puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 13.04.2021, 11:31 13.04.2021, 11:53 Burak ZİHNİ

TV8 ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyenlerin büyük ilgi gösterdiği Doya Doya Moda'da bugün ikinci bölüm heyecanı yaşanıyor. Yarışmacılar kendilerine verilen 2 saatlik sürede İstanbul sokaklarında moda mücadelesi ortaya koyacak. Tarzlarını konseptlerine yansıtabilmek ve ardından da yüksek puan almak isteyen 7 güzel kadının rekabeti nefes kesecek. Hafta çok iddialı başladı ve herkes aldığı puanlarla zirveye aday olduğunu gösterdi. Ancak sadece bunu yapmak yetmiyor. Performansı son güne kadar üst seviyede taşımak gerekiyor. Bu nedenle de dikkatli olmak, tercihleri doğru yapmak ve psikolojik olarak ayakta kalmak bu işin anahtarı. Peki, Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda 13 Nisan Salı puan durumu haberimizde yer alıyor.


Aile bağları ele alınıyor

İlk sahura kalkan milyonlarca kişi iftara kadar geçen sürede televizyon karşısında da zaman geçiriyor. Eğlenmek ve gülmenin yanısıra moda dünyasından da geri kalmamak adına yarışma izleniyor. Doya Doya Moda'da bugün hüzün dolu anlar ekranlara taşınacak. Betül'ün annesi, Birben'in ise babasıyla yaşadıkları ele alınacak. Ayrıca Özde ve Birben'in atışması da güne damga vuracak gibi gözüküyor.


Doya Doya Moda 13 Nisan Salı kim birinci oldu? Puan Durumu

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Güncel puan durumu da takip ediliyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz
 

  • Birben Coşkun: 20
  • Rümeysa Buyuran: 18
  • Sepideh Su Baher: 20
  • Betül Böçkün:  19
  • Emel Başkan: 14
  • Özde Karacan: 20
  • Ferdanur Başaran: 19


Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?