Doya Doya Moda 18 Ocak 2021 gün birincisi kim? Doya Doya Moda 18 Ocak 2021 puan durumu ne?

TV8'in en çok izlenen programlarından biri olan, tarz dünyanızı genişleten ve ikon ufuklarınıza yepyeni kavramlar getiren Doya Doya Moda'da hafta başlıyor. Geride kalan cuma gününün ardından yarışmaya veda eden yarışmacının ardından kimin geleceği merak konusuydu. Bugünden itibaren zorlu maratona dahil olacak yeni yarışmacının yanısıra diğer 6 kadın ve 7 erkeğin alacağı puanlar da merak konusu. Peki, Doya Doya Moda 18 Ocak 2021 gün birincisi kim? Doya Doya Moda 18 Ocak 2021 puan durumu ne? İşte detaylar... İyi seyirler dileriz.

TV 18.01.2021, 12:48 25.01.2021, 10:50 Burak ZİHNİ

Birbirinden idialı 7 kadın ve 7 erkeğin yarıştığı Doya Doya Moda'da yeni bir haftanın daha startı veriliyor. Giderek artan heyecanının yanısıra izleyicilere verdiği tarz örnekleri ve konseptleriyle binlerce kişiyi ekran karşısına kilitleyen yarışmada yine rekabet had safhada olacak. Her takım diğer 6 ekibi geçmeye ve birinci olmaya çalışırken haftaya da moralli bir başlangıç yapmak amacında. Ancak bu hiç de kolay değil. Çok çetin ve moda tutkunu 12 isim onları bekliyor. Peki, Doya Doya Moda 18 Ocak 2021 gün birincisi kim? Doya Doya Moda 18 Ocak 2021 puan durumu ne? İşte detaylar... İyi seyirler dileriz.


Üç yeni isim geliyor!

Bilindiği üzere cuma günü yayınlanan finalde yine büyük bir çekişme vardı. Haftanın birincisi Birben oldu. Ceren ile arasında 1 puan fark bulunan Birben, haftanın finalinde atağa geçerek tasarım kolyenin sahibi oldu. 100 puan alan Ceren ve Rabia ise 2’nciliği paylaştı. Erkeklerin birincisi ise Birben’e eşlik eden Emre oldu. İlk haftasında birincilik mutluluğu yaşayan Emre, ödül olarak verilen saatin sahibi oldu. Bugün ise yeni bir takım ile birlikte Ivana Sert programa katılacak. Güzel model daha önce İşte Benim Stilim'de de yaptığı jüri üyeliğini Doya Doya Moda'da sürdürecek.

doya doya moda buket köklü

doya doya moda buket köklü


doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir


 


Doya Doya Moda 18 Ocak 2021 2. sezon 136. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 14:15'te başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.


 

Doya Doya Moda 18 Ocak 2021 Pazartesi Puan Durumu kim birinci oldu?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak puanlar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek puanlarla günü tamamlamak istiyor. Yarışmacıların aldıkları puanlar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Yeni yarışmacı
  • Bahar Candan: 
  • Birben Coşkun: 
  • Rabia Ağca: 
  • Ayşegül Toptaş: 
  • Ceren Keskin:
  • Özde Karacan: 

doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir
 

doya doya moda bahar candan fotoğrafları

doya doya moda bahar candan kimdir

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu kimdir

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir
 

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir

Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları

Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

doya doya moda neslihan çolak

doya doya moda neslihan çolak


doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir

doya doya moda ayten demirkol

ayten demirkol kimdir

Doya Doya Moda jüri üyeleri kimdir?

Türkiye'nin en tarz büyük beden kadınını bulmak için düzenlenen yarışma Doya Doya Moda'da jüri üyeliklerini Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu yapmaktadır. Yarışma saat 14:00'de başlamaktadır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});