Doya Doya Moda 2 Temmuz Cuma kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star kolyeyi kim kazandı

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan Doya Moda'da yeni bir haftanın daha sonuna gelindi. All Star etabı ile yayınlanan programda bugün yine İstanbul sokaklarına çıkacak olan yarışmacılar en yüksek puanları alabilmek adına mücadele verecek. Kolyenin sahibini bulacağı günde kimse hata yapmak istemiyor. Telafisi olmayan bir bölümde kozlarını paylaşacak 7 iddialı ismin rekabeti nefes kesecek. Herkes birinciliği elde edecek yarışmacıyı merak ediyor. Peki, Doya Doya Moda 2 Temmuz Cuma kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star kolyeyi kim kazandı? Detaylar haberimizde.

TV 02.07.2021, 12:28 05.07.2021, 11:37 Burak ZİHNİ
Doya Doya Moda 2 Temmuz Cuma kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star kolyeyi kim kazandı

Jüri üyeliklerini Gülşah Saraçoğlu, Umut Eker, Gülşah Saraçoğlu ve Uğurkan Erez'in üstlendiği Doya Doya Moda'da haftanın sonuna gelindi. Birbirinden iddialı 7 büyük beden yarışmacının İstanbul sokaklarında moda rüzgarları estirip kendilerin yakıştıklarını düşündükleri kombinleri seçebilmek adına mücadele verip diğer yandan rakiplerini saf dışı bırakmak isteyen kızlar arasındaki korakor ve çetin rekabette artık son sözler söylenecek. Bugün alınacak puanlara göre haftayı ilk sırada bitiren isim haftanın şampiyonluğunu elde edip kolyeyi boynuna takacak. Peki, Doya Doya Moda 2 Temmuz Cuma kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star kolyeyi kim kazandı? Detaylar haberimizde.


 

Doya Doya Moda 2 Temmuz Cuma kim birinci oldu? 

Pazartesi başlayan haftanın dördüncü günündeki puan durumu aşağıda bulunuyor. Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Güncel puan durumu da takip ediliyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Birben Coşkun: 17 + 12 + 15 + 18 = 62
  • Rabia Ağca: 18 + 13 + 18 + 14 = 63
  • Sepideh Su Baher: 14 + 12 + 7 + 16 = 49
  • Gamze Eroğlu: 20 + 7 + 6  + 9 = 42
  • Emel Başkan: 16 + 13 + 20 + 17 = 66
  • Özde Karacan: 20 + 14 + 12 + 16 = 62
  • Ferdanur Başaran: 11 + 19 + 9 + 14= 53

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

DOYA DOYA MODA ELİF NİL


DOYA DOYA MODA ELİF NİL

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün


doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?