Doya Doya Moda 21 Aralık Pazartesi puan durumu | Kim birinci oldu?

Ekranlarda fırtınalar estiren, gardıropların sınırlarını genişleten ve her bölümü ile tarz dünyanıza yeni ufuklar kazandıran Doya Doya Moda'da bir hafta daha başlıyor. Cuma günü sona eren haftada kazanan isim Birben Coşkun olmuştu. Yarışmacılar bugünden itibaren yeni bir maratonda daha kozlarını paylaşarak hafta sonundaki finalde birinciliği elde etmek istiyor. İyi bir başlangıç yapmak amacında olan 7 büyük beden kadının ilk gündeki performansları da merak konusu. Peki, 21 Aralık Pazartesi Doya Doya Moda'da kim elendi? Buket mi elendi? İşte detaylar...

TV 21.12.2020, 10:47 Burak ZİHNİ

İkinci sezonunda da yoluna tüm hızı ile devam eden Doya Doya Moda'da bugün yepyeni bir haftaya daha merhaba deniliyor. Çok sevilen bölümleriyle binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen ve onları eğlendiren yarışmada bir kez daha herkes keyifli anlara tanıklık edecek. Ayrıca zaman zaman gergin dakikalar da yaşanacak. Kıyasıya maratonun ilk gününde yarışmacılar iyi bir başlangıç yaparak final için moralli olmak istiyor. Peki, Doya Doya Moda 21 Aralık Pazartesi kim birinci oldu? Puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Birben birinci Sabiha dönüyor

Birbirinden eğlenceli bölümleriyle adından söz ettirmeyi sürdüren Doya Doya Moda'nın geri kalan haftasında birincilik sevinci yaşayan isim belli oldu. Hafta boyunca gösterdiği performansla jüriyi kendisine hayran bırakan Birben Coşkun kolyenin sahibi olarak ödülü boynuna taktı ve bir birincilik daha kazanarak rakibelerine bugünden başlayacak yeni hafta için gözdağı verdi. Geçen hafta yarışmaya katılan Buket'in ayrılması sonrasında yerine ise pazartesi günü izin isteyerek ayrılan Sabiha geri dönecek.

doya doya moda buket köklü

doya doya moda buket köklü


Doya Doya Moda 21 Aralık Pazartesi 2. sezon 116. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 14:15'te başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.


Doya Doya Moda 21 Aralık Pazartesi Puan Durumu kim birinci oldu?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak puanlar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek puanlarla günü tamamlamak istiyor. Yarışmacıların aldıkları puanlar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Sabiha Küçükislamoğlu: 
  • Bahar Candan: 
  • Birben Coşkun: 
  • Rabia Ağca:
  • Ayşegül Toptaş:
  • Ceren Keskin: 
  • Özde Karacan:

doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir
 

doya doya moda bahar candan fotoğrafları

doya doya moda bahar candan kimdir

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu kimdir

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir
 

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir

Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları


Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

doya doya moda neslihan çolak

doya doya moda neslihan çolak


doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir

doya doya moda ayten demirkol

ayten demirkol kimdir

Doya Doya Moda jüri üyeleri kimdir?

Türkiye'nin en tarz büyük beden kadınını bulmak için düzenlenen yarışma Doya Doya Moda'da jüri üyeliklerini Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu yapmaktadır. Yarışma saat 14:00'de başlamaktadır.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138