Doya Doya Moda 22 Aralık Salı puan durumu | Kim birinci oldu?

Türkiye'nin en şık ve tarz yarışması Doya Doya Moda'da yeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden iddialı 7 büyük beden kadının mücadelesinde yine İstanbul sokaklarında yapacakları kombinler jüri karşısındaki kaderini belirleyecek. Haftanın ikinci gününde gözler yine puanlarda. Peki, 22 Aralık Salı Doya Doya Moda'da kim birinci oldu İşte detaylar... İyi seyirler dileriz.

TV 22.12.2020, 10:47 22.12.2020, 10:56 Burak ZİHNİ

Talya Prodüksüyon imzasıyla 2. sezonunda da yoluna devam eden Doya Doya Moda'da haftanın ikinci günü de nefes kesecek. Dün başlayan yeni haftanın ardından alınan ilk puanlara eklenecek notlarla birlikte yarış daha da kızışacak. Rekabet dozunun her defasında arttığı programda bugünün puanları da merakla bekleniyor. İzleyiciler de sevdikleri yarışmacıların birinciliğini görmek istiyor. Peki, 22 Aralık Salı Doya Doya Moda'da kim birinci oldu İşte detaylar... 

Tam puanlar havada uçuştu

Dün başlayan yeni haftasındaki ilk günü büyük bir rekabete sahne olan yarışmada 7 büyük eden yarışmacı kendilerine verilen 500 liralık bütçe ile birlikte Kadıköy sokaklarında yeni iş yerlerindeki ilk günlerine göre kombin hazırladı. Jüri önüne çıkan kızlar adeta puan gösterisine imza attı. Biben, Özde, Bahar ve Ceren 20 puanla birinci oldu. Sabiha ile Ayşegül 18 alırken Rabia 12 puanla üçüncü ve sonuncu sırada yer aldı.

Yarışın bugünkü adresi Ümraniye

Bugün yayınlanacak yeni bölümüyle izleyicileri yeniden ekran başına kilitleyecek olan Doya Doya Moda'nın ikinci gün konsepti de açıklandı. Kemal Doğulu dünkü puanlamanın ardından Ümraniye'de yarışmacıların kendisini istemye geleceklerini ve buna göre hazırlanmalarını istedi. Kıran kırana geçmesi beklenen gündeki puanlar da merak konusu. Özellikle dün yüksek perdeden bir giriş yapılması bu beklentiyi de artırıdı.


 

doya doya moda buket köklü

doya doya moda buket köklü


Doya Doya Moda 22 Aralık Salı 2. sezon 117. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 14:15'te başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.


Doya Doya Moda 22 Aralık Salı Puan Durumu kim birinci oldu?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak puanlar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek puanlarla günü tamamlamak istiyor. Yarışmacıların aldıkları puanlar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Sabiha Küçükislamoğlu: 18
  • Bahar Candan: 20
  • Birben Coşkun: 20
  • Rabia Ağca: 12
  • Ayşegül Toptaş: 18
  • Ceren Keskin: 20
  • Özde Karacan: 20

doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir
 

doya doya moda bahar candan fotoğrafları

doya doya moda bahar candan kimdir

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu kimdir

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir
 

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir

Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları

Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

doya doya moda neslihan çolak

doya doya moda neslihan çolak


doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir

doya doya moda ayten demirkol

ayten demirkol kimdir

Doya Doya Moda jüri üyeleri kimdir?

Türkiye'nin en tarz büyük beden kadınını bulmak için düzenlenen yarışma Doya Doya Moda'da jüri üyeliklerini Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu yapmaktadır. Yarışma saat 14:00'de başlamaktadır.


 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138