Doya Doya Moda 25 Aralık Cuma puan durumu | Kim birinci oldu?

Her bölümüyle tarzınızı yenileyen, fikirlerinize yenisini katan ve eğlenceyi de sonuna kadar yaşatan Doya Doya Moda'da bir hafta daha bitiyor. Pazartesiden bu yana ilgiyle takip edilen yarışmada bugün bir kişi kolyeyi boynuna takarak cuma gününü sonlandıracak. Peki, Doya Doya Moda 25 Aralık Cuma kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 25.12.2020, 10:16 25.12.2020, 11:11 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en tarz ve en stil yarışması Doya Doya Moda'nın yepyeni bir günü daha ekranlara geliyor. Birbirinden iddialı 7 büyük beden yarışmacının mücadelesine sahne olan programda gözler yine gün sonuna çevrildi. Kendilerine verilen konseptte tercihleriyle jüriden tam not almak isteyen yarışmacıların seçimleri kaderleirni belirleyecek. Bir kişi kolyeyi boynuna takacak ve diğeri de elenme üzüntüsü yaşayacak. Peki, Doya Doya Moda 25 Aralık Cuma kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde yer alıyor.


Kemal Doğulu ayrılıyor!

Bugün hafta finali ile karşınıza çıkacak olan yarışmanın ilk anından bu yana programda yer alan ve jüri üyeliğini üstlenen Kemal Doğulu'nun vedası ekranlara gelecek. Zaman zaman sivri çıkışlarıyla dikkat çekse de izleyenler tarafından çok sevilen ünlü isim gözyaşları içerisinde uğurlanacak. 'İçinde bulnmaktan gurur duyduğum programdan ayrılıyorum' diyen Doğulu için herkes ağladı. Doğulu artık TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'nın yeni projesi EXXEN'de yer alacak.


Kadıköy'ün kazananı Sabiha

Dün yayınlanan Doya Doya Moda'nın 119. bölümünde yarışmacılar etnik kıyafetlerle jüri karşısına çıktı. Birbirinden iddialı konseptler tercih eden 7 büyük beden kadının arasından kazanan da belli oldu. Dünü 20 puanla Sabiha ilk sırada tamamladı. Özde ve Ayşegül 19'ar puanla ikinci oldu. Ceren 14 puan alırken Birben ise günü 11 puanla bitirdi. Rabia 9 puanla sonuncu sırada yer bulduğu final öncesinde elenmeye giderek yaklaştı.


Bugünkü adres Kadıköy

Doya Doya Moda'da haftanın sona ereceği bölümde konseptleri Kemal Doğulu yarışmacılara tek tek verdi. Tüm kızları çağıran Doğulu, kartların açılmasını istedi. Yarışmacılar Pendik'te kendilerine çıkan rakibelerine yönelik konseptler hazırlamalarını istedi. En zor konseptlerden biri bugün ekranlarda yer alacak.

doya doya moda buket köklü

doya doya moda buket köklü


Doya Doya Moda 25 Aralık Cuma 2. sezon 120. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 14:15'te başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.


Doya Doya Moda 25 Aralık Cuma Puan Durumu kim birinci oldu?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak puanlar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek puanlarla günü tamamlamak istiyor. Yarışmacıların aldıkları puanlar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Sabiha Küçükislamoğlu: 18 + 13 + 14 + 20
  • Bahar Candan: 20 + 8 + 12 + 7
  • Birben Coşkun: 20 + 18 + 9 + 11
  • Rabia Ağca: 12 + 5 + 12 + 9
  • Ayşegül Toptaş: 18 + 14 + 6 + 19
  • Ceren Keskin: 20 + 20 + 13 + 14
  • Özde Karacan: 20 + 12 + 12 + 19

doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir
 

doya doya moda bahar candan fotoğrafları

doya doya moda bahar candan kimdir

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu kimdir

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir
 

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir


Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları

Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

doya doya moda neslihan çolak

doya doya moda neslihan çolak


doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir

doya doya moda ayten demirkol

ayten demirkol kimdir

Doya Doya Moda jüri üyeleri kimdir?

Türkiye'nin en tarz büyük beden kadınını bulmak için düzenlenen yarışma Doya Doya Moda'da jüri üyeliklerini Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu yapmaktadır. Yarışma saat 14:00'de başlamaktadır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?