Doya Doya Moda 25 Haziran Cuma kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star puan durumu

TV8'in ilgiyle seyredilen yarışması Doya Doya Moda'da yeni bir haftanın daha sonuna gelindi. Birbirinden iddialı yarışmacıların rakiplerine karşı verdikleri mücadelede alınacak sonuçlarla birlikte kazanan belirlenecek. 10 puan üzerinden gerçekleştirilecek değerlendirmede kolyeyi kazanmak isteyen 7 büyük beden kadının amansız yarışı nefes kesecek. Peki, Doya Doya Moda 25 Haziran Cuma kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 25.06.2021, 12:44 Burak ZİHNİ
Doya Doya Moda 25 Haziran Cuma kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star puan durumu

Yapımcılığıını Talya Prodüksiyon'un üstlendiği Doya Doya Moda'da bir haftanın daha sonuna gelindi. Pazartesiden bu yana devam eden rekabette yaşanacaklar merak konusu ve araştırılıyor. Perşembe gününe kadar 5 puan üzerinden değerlendirilecek olan yarışmacılar bugün ise 10'la puanlanacak. Ardından da final heyecanı yaşanacak. Yarışmacılar kolyeyi kazanabilmek adına verecekleri mücadelenin karşılığını alabilmek için İstanbul sokaklarında tercihlerini yapacak. Ardından da jüri karşısına çıkacak. Peki, Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda 25 Haziran Perşembe puan durumu haberimizde yer alıyor.

Doya Doya Moda 25 Haziran Cuma kim birinci oldu? 

Pazartesi başlayan haftanın son günündeki puan durumu aşağıda bulunuyor. Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Güncel puan durumu da takip ediliyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Birben Coşkun: 7 + 20 + 20 + 20
  • Rabia Ağca: 14 + 14 + 19 + 20
  • Sepideh Su Baher: 17 + 19 + 18 + 15
  • Gamze Eroğlu: 9 + 13 + 12 + 9
  • Emel Başkan: 13 + 19 + 20 + 5
  • Özde Karacan: 20 + 9 + 20 + 15
  • Ferdanur Başaran: 20 + 10 + 20 + 16

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

DOYA DOYA MODA ELİF NİL


DOYA DOYA MODA ELİF NİL

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?