Doya Doya Moda 28 Aralık Pazartesi puan durumu | Kim birinci oldu?

Televizyon ekranlarının en çok sevilen yarışmalarından biri olan Doya Doya Moda'da yeni hafta bugün başlıyor. Yılbaşı heyecanının da yaşanacağı zorlu beş günde yarışmacılar kendilerinden istenen konseptte alışverişlerini yaparak jüri karşısına çıkıp tam puan almak istiyor. Haftaya moralli başlamak adına bu çok önemli. Peki, Doya Doya Moda 28 Aralık Pazartesi kim birinci oldu? Puan durumu haberimizde yer alıyor. İşte detaylar... İyi seyirler dileriz.

TV 28.12.2020, 11:00 29.12.2020, 10:51 Burak ZİHNİ

Talya Prodüksüyon imzasıyla izleyicilerin karşısına çıkmayı sürdüren Doya Doya Moda'da bugün yepyeni bir hafta daha televizyondaki yerini alıyor. Çok sevilerek izlenen ve her bölümüyle de konuşulan programda Kemal Doğulu'nun ayrılığı sonrası da yeni bir sayfa açılmış olacak. Yarışmacıların yılbaşı haftasında çok moralli bir başlangıç yapmak için mücadele vereceği günde gözler puanlara çevrildi. 7 büyük beden kadının kıyasıya rekabeti TV8 ekranlarında sürecek. Peki, Doya Doya Moda 28 Aralık Pazartesi kim birinci oldu? Puan durumu haberimizde yer alıyor. İşte detaylar... İyi seyirler dileriz.

Hande Demir geliyor!

Pazartesi günü başlayan yeni haftada Doya Doya Moda jürisine katılacak isim de açıklanacak. Bilindiği üzere Kemal Doğulu cuma günü yarışma başladığı tarihten itibaren jüri koltuğunda oturduğu görevden ayrılmıştı. Bu sebeple birçok kişi üzülmüştü. Ünlü ismin ardından yerine gelecek isim de belli oldu. Hande Demir bugünden itibaren Doğulu'dan boşalan koltukta oturacak.

Yılbaşı konseptleri

Doya Doya Mod'da haftanın başlamasıyla birkikte konseptler de merak konusu haline geldi. Yeni seneye sayılı günler kala izleyiciler programda tercih edilecek konseptleri de merak ediyor. Moda dünyasındaki birçok yeni frikrin ekranlara taşındığı Doya Doya Moda'da yılbaşına göre uyarlamalar bekleniyor.

doya doya moda buket köklü

doya doya moda buket köklü


Doya Doya Moda 28 Aralık Pazartesi 2. sezon 121. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 14:15'te başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.


Doya Doya Moda 28 Aralık Pazartesi Puan Durumu kim birinci oldu?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak puanlar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek puanlarla günü tamamlamak istiyor. Yarışmacıların aldıkları puanlar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Sabiha Küçükislamoğlu: 
  • Bahar Candan: 
  • Birben Coşkun: 
  • Rabia Ağca: 
  • Ayşegül Toptaş: 
  • Ceren Keskin: 
  • Özde Karacan: 

doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir
 

doya doya moda bahar candan fotoğrafları

doya doya moda bahar candan kimdir

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu kimdir

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir
 

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir

Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları


Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

doya doya moda neslihan çolak

doya doya moda neslihan çolak


doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir

doya doya moda ayten demirkol

ayten demirkol kimdir

Doya Doya Moda jüri üyeleri kimdir?

Türkiye'nin en tarz büyük beden kadınını bulmak için düzenlenen yarışma Doya Doya Moda'da jüri üyeliklerini Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu yapmaktadır. Yarışma saat 14:00'de başlamaktadır.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138