Doya Doya Moda 28 Haziran Pazartesi kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star puan durumu

Dünyanın ilk ve tek büyük beden yarışması Doya Doya Moda'da yeni bir hafta daha başlıyor. Adım adım finale doğru gidilen rekabette bugün de yarışmacılar en yüksek puanı alabilme mücadelesi verecek. Ardından da jüri karşısına çıkarak günü bitirebilmek için kombinlerini sergileyecek. İstanbul sokaklarındaki tarz ve stil rüzgarları izleyicileri de televizyon başına kilitleyecek. Peki, Doya Doya Moda 28 Haziran Pazartesi kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 28.06.2021, 11:39 05.07.2021, 11:37 Burak ZİHNİ
Doya Doya Moda 28 Haziran Pazartesi kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star puan durumu

Talya Prodüksiyon'un yapımcılığıunı üstlendiği Doya Doya Moda'da sezon sonu giderek yaklaşıyor. Ferdanur'un birinciliği ile sona eren haftanın ardından yeni maraton da sabırsızlıkla bekleniyor. 7 büyük beden ve iddialı yarışmacının performanslarını sergileyeceği zorlu yarışta herkes ilk günü iyi bir şekilde geçirmek ve avantajlı bir puan almak istiyor. 5 puan üzerinden değerlendirilecek katılımcılar jüri karşısında kıyasıya bir çaba gösterecek. İstanbul sokaklarındaki tercihlerini podyuma yansıtmak istiyorlar. Jüri üyeleri de en iyi kombinleri görmeyi arzuluyor. Peki, Doya Doya Moda 28 Haziran Pazartesi kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Doya Doya Moda 28 Haziran Pazartesi kim birinci oldu? 

Pazartesi başlayan haftanın ilk günündeki puan durumu aşağıda bulunuyor. Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Güncel puan durumu da takip ediliyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Birben Coşkun:
  • Rabia Ağca:
  • Sepideh Su Baher: 
  • Gamze Eroğlu: 
  • Emel Başkan:
  • Özde Karacan: 
  • Ferdanur Başaran: 

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

DOYA DOYA MODA ELİF NİL


DOYA DOYA MODA ELİF NİL

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?