Doya Doya Moda 6 Ocak Çarşamba Puanları | Doya Doya Moda'da bugün kim birinci oldu?

Televizyon ekranlarında yayınlanan bölümleriyle izleyicilerin karşısına çıkmayı sürdüren Doya Doya Moda'da hafta ortası heyecanı yaşanıyor. Pazartesi gününden bu yana yaşanan maratonda puan savaşı devam edecek. Birbirinden iddialı 7 yarışmacının kıyasıya rekabetinde bugün de nefesler tutulacak. Alınacak her puan finali direkt olarak etkileyecek. Peki, Doya Doya Moda'da bugün kim birinci oldu? Doya Doya Moda 6 Ocak 2021 Çarşamba puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 06.01.2021, 09:43 07.01.2021, 10:38 Burak ZİHNİ

Tv8'in ikinci sezonunda yoluna bomba gibi devam eden Doya Doya Moda'da çarşamba günü maratonu başlıyor. Pazartesiden bu yana süren zorlu maratonda yarışmacılar zaman zaman keyifli anlar yaşasa da bazen de gerilimli dakikalar izleyicilerle buluştu. İki günün ardından gözler bugüne çevrildi ve herkesin tek bir amacı var o da bölümü birinci bitirerek cuma gerçekleşecek finale avantajlı girebilmek .Peki, Doya Doya Moda'da bugün kim birinci oldu? Doya Doya Moda 6 Ocak 2021 Çarşamba puan durumu haberimizde yer alıyor.


Suzan Kardaş geliyor!

Pazartesiden itibaren devam eden yeni haftada üçüncü konuk da belli oldu. İlk gün Ebru Destan jüri koltuğuna oturmuştu. Yaptığı yorumlar ve verdiği puanlarla çok konuşulan güzel sunucunun ardından yerine ise kuaför Ahmet Çoban oturdu. Saç ve stil konusundaki puanları ve yorumlarıyla gününü geçiren ünlü kuaförden sonra gelecek isim merak konusuydu ve yayınlanan fragmanla belli oldu. Bugün hem setlerdeki kostümlerle yaptığı harika işler hem de şarkılarıyla Suzan Kardaş Doya Doya Moda'nın konuğu olacak. Sakın kaçırmayın.


 

Dünün birincisi Rabia

Dün ekranlara gelen son bölümde birinciliği kimin kazanacağı merak konusuydu. Son dönemde performansıyla hem eleştirilerin hem de rakiplerinin tepkisinin hedefi haline gelen Rabia ilk sırayı aldı. Pazartesi günü 6 puan toplayabilen güzel yarışmacı dünü 19 puanla kapattı. İkinci sırada 18 puanla Ayşegül vardı. Özde 17 puanla üçüncü, Birben 15 puanla dördüncü oldu. Ceren13, Gülnaz 11 ve Bahar da 6 puanla günü tamamladı.
 


 

doya doya moda buket köklü

doya doya moda buket köklü


doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir


 


Doya Doya Moda 6 Ocak 2021 2. sezon 128. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 13:45'te başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.


 

Doya Doya Moda 6 Ocak 2021 Çarşamba Puan Durumu kim birinci oldu?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak puanlar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek puanlarla günü tamamlamak istiyor. Yarışmacıların aldıkları puanlar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Gülnaz Yılmaz: 7 + 11
  • Bahar Candan: 20 + 6
  • Birben Coşkun: 16 + 15
  • Rabia Ağca: 6 + 19
  • Ayşegül Toptaş: 6  + 18
  • Ceren Keskin: 18 + 13
  • Özde Karacan: 13 + 17

doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir
 

doya doya moda bahar candan fotoğrafları

doya doya moda bahar candan kimdir

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu kimdir

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir
 

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları


Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir

Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları

Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

doya doya moda neslihan çolak

doya doya moda neslihan çolak


doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir

doya doya moda ayten demirkol

ayten demirkol kimdir

Doya Doya Moda jüri üyeleri kimdir?

Türkiye'nin en tarz büyük beden kadınını bulmak için düzenlenen yarışma Doya Doya Moda'da jüri üyeliklerini Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu yapmaktadır. Yarışma saat 14:00'de başlamaktadır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?