Doya Doya Moda 9 Haziran Çarşamba puan durumu | Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu

Türkiye'nin en çok sevilen yarışmalarından biri olan Doya Doya Moda'da yeni bir gün daha başlıyor. Hafta ortasında yaşanacak rekabetin had safhada olacağı program için binlerce kişi ekran karşısına kilitlenecek. Tarzını ve stilini yansıtmak isteyen 7 güzel kadının İstanbul sokaklarındaki amansız yarışın sonunda podyum mücadelesinde elde edilecek sıralama ve alınacak puanlar merak ediliyor. Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda 9 Haziran Çarşamba puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 09.06.2021, 11:43 Burak ZİHNİ
Doya Doya Moda 9 Haziran Çarşamba puan durumu | Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu

TV8'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Doya Doya Moda'da yepyeni bir gün daha başlıyır. Hafta ortasında yaşanacak rekabetle birlikte yarışın daha da kızışacağı maratonun galibinin kim olacağı merak konusu. Belirlenen konsept ve verilen ücretle birlikte sahaya çıkacak ve İstanbul sokaklarında kozlarını paylaşacak 7 yarışmacı yine birinciliği elde etmenin amacında. Gözler podyuma çıkan 7 kadını oylayacak olan jüri günün kaderini belirleyecek. Yarışmada gerginlikler de eksik olmayacak.Kıran kırana ve dopddolu içerğiyle TV8 ekranlarndaki yerini alacak program ilgiyle izlenecek. Peki, Doya Doya Moda All Star'da 6 Haziran Çarşamba kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Doya Doya Moda 8 Haziran pazartesi kim birinci oldu? 

Bugün başlayacak haftanın üçüncü günündeki puan durumu aşağıda bulunuyor. Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Güncel puan durumu da takip ediliyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Birben Coşkun: 16 + 20
  • Rabia Ağca: 20 + 19
  • Sepideh Su Baher: 20 + 20
  • Betül Böçkün: 14 + 15
  • Emel Başkan: 18 + 20
  • Özde Karacan: 17 + 20
  • Ferdanur Başaran: 19 + 18

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

DOYA DOYA MODA ELİF NİL


DOYA DOYA MODA ELİF NİL

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?