Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? 1 Ocak 2021 Cuma puan durumu

Gardıroplarınızın sınırlarını genişleten, ikon dünyasınızın ufuklarına yeni rotalar çizen ve dünya trendlerini ekranlara taşıyan Doya Doya Moda'da haftanın son yeni yılın ilk günü başlıyor. Birbirinden iddialı 7 yarışmacının mücadelesinin sona ereceği hafta finalinde yeniden kombin şıklığı için yarışılacak. Alınacak puanlara göre de sıralama belli olacak. Peki, Doya Doya Moda son bölümde kim birinci oldu? 1 Ocak 2021 Cuma puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 01.01.2021, 11:32 01.01.2021, 11:39 Burak ZİHNİ

Kemal Doğulu'nun programdan ayrılması sonrasında 2021'de yepyeni jüri üyesi Ivana Sert ile yoluna devam edecek olan Doya Doya Moda'da bir hafta daha sona eriyor. Yarışmacılar 2021'in ilk gününde finali ilk sırada bitirebilmek ve hediyeyi de kazanabilmek adına mücadele verecek. Hata yapmak istemeyen 7 büyük beden kadının moda konusundaki sınavı ekranlarda ilgiyle izlenmeye devam edilecek. Peki, Doya Doya Moda son bölümde kim birinci oldu? 1 Ocak 2021 Cuma puan durumu haberimizde yer alıyor.


Lerzan Mutlu coşturacak

Yarışmanın cuma günü tamamlanan son haftasında Kemal Doğulu gözyaşlarıyla programa veda etmişti. Yerine gelecek isim merakla beklenirken alınan kararla her gün farklı bir jüri üyesi belirleniyor. Pazartesi günü ünlü modacı Hande Demir stüdyoda konuk olmuştu. Salı da DJ Doğuş Çabakçor yayındaki yerini almıştı. Salı daha sonra kalıcı olarak jüri üyeliği yapacak Ivana Sert geldi. Dün de Linet villada sevilen şarkılarını seslendirdi yılbaşı coşkusuna coşku kattı. Hata finalinde ise Lerzan Mutlu var. Güzel şarkıcı seslendireceği şarkılarla 2021'in ilk gününde ekranları sallayacak.


 

Dün neler yaşandı?

Yarışmanın cuma günü sona erecek haftasında üçüncü gün konsepti elbette yılbaşı geesi şıklığıydı. Birbirinden iddialı 7 büyük beden kadının mücadelesi nefes kesti. Bakırköy sokaklarını karış karış gezen yarışmacılar en yüksek puanı alabilmek adına yarıştı. Yılın son bölümünü 18 puanla Birben ilk sırada tamamladı. Rabia ve Ceren 17 puanı paylaşarak ikinci oldu. Üçüncülük koltuğunda 16 puanla Özde vardı. Ayşegül 15, Bahar 12 ve Sabiha 9 puanla son güne girdi.
 

doya doya moda buket köklü

doya doya moda buket köklü


Doya Doya Moda 1 Ocak 2021 2. sezon 125. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 14:15'te başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.


Doya Doya Moda 1 Ocak 2021 Cuma Puan Durumu kim birinci oldu?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak puanlar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek puanlarla günü tamamlamak istiyor. Yarışmacıların aldıkları puanlar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Sabiha Küçükislamoğlu: 7 + 8 + 9 + 9
  • Bahar Candan: 17 + 18 + 14 + 12
  • Birben Coşkun: 13 + 10 + 18 
  • Rabia Ağca: 17 + 6 + 15 + 17
  • Ayşegül Toptaş: 5 + 6 + 6 + 15
  • Ceren Keskin: 5 + 6 + 7 + 17
  • Özde Karacan: 19 + 20 + 16 + 16

doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir
 

doya doya moda bahar candan fotoğrafları

doya doya moda bahar candan kimdir

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu kimdir

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir
 

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir


Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları

Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

doya doya moda neslihan çolak

doya doya moda neslihan çolak


doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir

doya doya moda ayten demirkol

ayten demirkol kimdir

Doya Doya Moda jüri üyeleri kimdir?

Türkiye'nin en tarz büyük beden kadınını bulmak için düzenlenen yarışma Doya Doya Moda'da jüri üyeliklerini Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu yapmaktadır. Yarışma saat 14:00'de başlamaktadır.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?