Doya Doya Moda Sabiha Küçükislamoğlu kimdir? Yaşı ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Doya Doya Moda'da yeni bir hafta daha başlıyor. Birbirinden iddialı ve güzel 6 yarışmacı arasına bugün bir yenisi daha ekleniyor. O isim daha önce de yarışan Sabiha Küçükislamoğlu oldu. Peki, Doya Doya Moda Sabiha Küçükislamoğlu kimdir? Yaşı ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

TV 21.12.2020, 10:21 21.12.2020, 10:38 Burak ZİHNİ

2. sezonunda da yoluna tüm hızı ile devam eden ve bugün 24. haftasına başlayacak olan Doya Doya Moda'da bir pazartesi heyecanı daha yaşanıyor. Bilindiği üzere cuma günleri haftanın finali yayınlanıyor ve hem birinci hem de yarışmadan elenen isim belirleniyordu. Ancak 6 kişi kalan programda eleme yapılmadı ve 7. yarışmacı beklenmeye başlandı. Bu ismin kim olacağı merak konusuydu ve yayınlanan fragmanda belli oldu. Sabiha Küçükislamoğlu yeniden zorlu maratona katılarak yeniden yarışacak. Peki, Doya Doya Moda Sabiha Küçükislamoğlu kimdir? Yaşı ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...


 

Sabiha Küçükislamoğlu kimdir?

Bugünden itibaren istanbul sokaklarında mücadeleye başlayacak ve altın kolye için yarışacak olan Sabiha Küçük İslamoğlu yarışmaya İstanbul'dan katılmaktadır. Karadenizlidir. Bir erkek çocuğu sahibidir. Yarışmadaki hedefi diğer rakibeleri gibi birinci olmak ve uzun süre programda kalmaktır. 24 yaşındadır. Çiğ köfteci dükkanı işletmektedir.


Sabiha Küçükislamoğlu boyu, bedeni ve kilosu

Doya Doya Moda'nın çiçeği burnunda yarışmacısı Rümeysa Küçükislamoğlu'nun bedeni 42-44'tür. Boyu ve kilosunu söylememiştir.

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir


Sabiha Küçükislamoğlu Instagram hesabı

21 Aralık Pazartesi tarihinde yayınlanacak olan 2. sezon 24. bölümü ile ekranlardaki yerini alacak güzel yarışmacı oldukça aktif bir hesaba sahiptir. Kendisini takip eden 24 bin kişi bulunmaktadır. Kendisi de 283 hesabı listesinde bulunmaktadır. @sabihakucukislamoglu kullandığı profilidir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?