Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? 29 Aralık Salı puan durumu

Talya Prodüksüyon imzasıyla TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Doya Doya Moda'nın ikinci günü başlıyor. Birbirinden iddialı 7 yarışmacının kıyasıya mücadelesinde bir gün daha nefes kesecek. Alınacak her puanın hafta sonuna etki edeceği günde herkes birinciliği hedefliyor. Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? 29 Aralık Salı puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 29.12.2020, 10:51 29.12.2020, 11:12 Burak ZİHNİ

Cuma günü programa Kemal Doğulu'nun program veda etmesi sonrasında yeni bir haftaya başlayan Doya Doya Moda'da haftanın en iyisi olabilme mücadelesi sürüyor. Yarışmacılar kendilerine verilen bütçeyle belirlenen konseptte alışverişlerini yapacak. İstanbul sokaklarının tozunu attırmaya devam edecek 7 güzel kadının kıyasıya rekabeti sonrasında alınacak puanlar da merak konusu. İzleyicilerin de bir an karşısından ayrılmayacağı bomba gibi bir bölüm daha TV8 ekranlarında olacak. peki, Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? 29 Aralık Salı puan durumu haberimizde yer alıyor.

Doğuş Çabakçor geliyor!

Pazartesi günü ekranlara gelmeye başlayan Doya Doya Moda'nın ilk bölümünde Hande Demir, Kemal Doğulu'dan boşalan jüri koltuğuna oturmuştu. Güzel modacının verdiği puanların ardından yerine gelecek isim ise çok sevilen bir DJ oldu. Aynı zamanda sosyal medyada o dönem evli olduğu eşi Begüm Yücel'in yanısıra çocukları Aslan ve Kaplan ile milyonlarca kişiye ulaşan videolar çekerek Youtube fenomeni haline gelen Doğuş Çabakçor bu zorlu maratona katılacak.


İlk günün galibi Özde

Yarışmanın dün ekranlara gelen ilk bölümünde alınacak puanlar merak konusuydu. Birben'in puanlamada almadığı günde 6 yarışmacı kendilerine verilen sürede birincilik adına yarıştı. İlk sırayı 19 puanla Özde alırken Rabia ve Bahar 17 puanla ikinciliği paylaştı. Sabih 7 puanla üçüncü oldu. Ceren ve Ayşegül ise 5 puanla son sırada yer aldı.

doya doya moda buket köklü

doya doya moda buket köklü


Doya Doya Moda 29 Aralık Salı 2. sezon 122. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 14:15'te başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.


Doya Doya Moda 29 Aralık Salı Puan Durumu kim birinci oldu?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak puanlar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek puanlarla günü tamamlamak istiyor. Yarışmacıların aldıkları puanlar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Sabiha Küçükislamoğlu: 7
  • Bahar Candan: 17
  • Birben Coşkun: 
  • Rabia Ağca: 17
  • Ayşegül Toptaş: 5 
  • Ceren Keskin: 5
  • Özde Karacan: 19

doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir
 

doya doya moda bahar candan fotoğrafları

doya doya moda bahar candan kimdir

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu kimdir

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir
 

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir

Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları

Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

doya doya moda neslihan çolak

doya doya moda neslihan çolak


doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir

doya doya moda ayten demirkol

ayten demirkol kimdir

Doya Doya Moda jüri üyeleri kimdir?

Türkiye'nin en tarz büyük beden kadınını bulmak için düzenlenen yarışma Doya Doya Moda'da jüri üyeliklerini Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu yapmaktadır. Yarışma saat 14:00'de başlamaktadır.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138