Ece Üner ile Susma 21 Eylül 2021 Salı izle | Kanal D canlı yayın ve Youtube izle

Kanal D ekranlarında yayınlanan bölümleriyle gündeme ışık tutan, acılı ailelerin acılarını dindirmeye çalışan ve konuları çözüme kavuşturmak adına gayret gösteren Ece Üner ile Susma'nın ikinci günü başlıyor. Yeni sezona damga vurmayı başaran başarılı sunucu Ece Üner ve ekibi bugün de izleyicilerin karşısına çıkarak ellerinden gelenin en iyisini yaparak günü en iyi şekilde kapatmak istiyor. Seyirciler de takipçisi oldukları programı izlemek üzere sorgulamalarda bulunuyor. Ece Üner ile Susma 21 Eylül 2021 Salı izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 21.09.2021, 13:56 Burak ZİHNİ
Ece Üner ile Susma 21 Eylül 2021 Salı izle | Kanal D canlı yayın ve Youtube izle

Yıllarca sunduğu ana haber bültenlerinin ardından görevinden istifa ederek Ece Üner, kendi adını taşıyan Susma programında izleyicilerin karşısına çıkmayı sürdürüyor. Birçok konunun ele alınarak çözülmeye çalışıldığı, gerçeklerin toplum önüne taşındığı ve her dakika yeni bilgilerin verilmeye çalışıldığı yayın yine ilgiyle seyredilecek.  Bu sezon başladığı yayın hayatında birçok çarpıcı konuyu ele alan Ece Üner ile Susma programı gündeme damga vurmayı sürdürüyor. Başarılı sunucu Ece Üner, ekibiyle birlikte çıktığı yolda tanıkları ve olaya hakim kişilerin yanısıra yetkililerle de iletişim içine girerek acılı aileleri sevindirecek haberler vermek istiyor. Konuşmaya çekinenlerin ve konuşmak isteyenlerin tercihi haline gelen programda son olarak Ece Üner Türkiye'ye gelip de 4 Eylül'de kayıplara karışan 31 yaşındaki Mariam'ın izini sürmeye başladı. Şahin Bey programa gelerek kendisini aradı ve yardım. Silivri'de görüldüğü bilgisi verilen genç kadının nerede olduğuna dair bilgiler toplanmaya çalışıldı. 6 milyon liralık vurgunun detayları da işlendi. 6 yıl birlikte yaşadığı kişi tarafından dolandırılan Fatma Hanım yaşadıklarını anlattı. Osman Gönk'ün bulunmasına dair ipuçları ele alınmaya devam edildi. Ece Üner ile Susma 21 Eylül 2021 Salı izle ve Kanal D canlı yayın ve Youtube izle alternatifleri haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Ece Üner ile Susma 21 Eylül Salı izle 

Başarılı sunucu Ece Üner stüdyoya gelen konuklarına yardımcı olmayı sürdürüyor. Son dönemde sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkan Ece Üner, bugün dopdolu bir gündemle karşımızda olacak. Kanal Dde yayınlanan Susma programını internetten www.kanald.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz. 

 

Ece Üner kimdir?

21 Temmuz 1981'de İstanbul'da doğan Ece Üner, bir dönem CNN Türk'te genel müdürlük yapan Dinç Üner'in kızıdır. Liseyi Koç Özel Lisesi'nde bitirdikten sonra Koç Üniversitesi Sosyoloji ve Tarih bölümlerinden 2003 yılında mezun oldu. Paris'te Sorbonne Üniversitesi'nde Fransızca dil eğitimi, Brüksel'de ise Avrupa Birliği konusunda eğitim aldı. Üner, kariyerine 1999 yılında Koç Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde hem eğitim hayatına hem de stajyer olarak kariyerine başladı. 2003 Irak savaşı için yabancı haber çevirmeni olarak görev aldı. Bu dönemde Avrupa Birliği muhabiri oldu. Bir süre NTV'de çalıştıktan sonra 2006'da CNN Türk'ün spor servisinde çalıştı ve hafta sonu spor haberlerini sundu. Mart 2007'de CNN Türk'te Orkun Yazgan ile birlikte Yeni Gün isimli haber programını sunmaya başladı. Ağustos 2009'da Habertürk'e geçti. 2010'da Olduğu Gibi adlı tartışma programını, 2011'de ise Akşam Raporu isimli haber programını sunmaya başladı. 2012'den Aralık 2017'ye kadar Habertürk TV'deki Enine Boyuna isimli tartışma programını sundu. 6 Ocak 2014'ten itibaren Show Ana Haber bültenini sundu ve 5 Haziran 2015 tarihinde yerini Jülide Ateş'e bıraktı. Jülide Ateş'in Show Ana Haber spikerliğini bırakmasının ardından Ece Üner, 8 Ocak 2018'de tekrar bu görevi devraldı.


ece ünerKANAL D Tarihçesi

Ayhan Şahenk ve Aydın Doğan tarafından ortak kurulmuştur. 21 Eylül 1993'te test yayınına ve 19 Aralık 1993'te normal yayına başlamıştır. Kanalın hisseleri 16 Ekim 1994 tarihinde Aydın Doğan'a emanet verildi ve kanalın logosu değişerek bugünkü hâlini almıştır. 2004 yılında, analog yayının yanı sıra sayısal yayın yapmaya da başlamıştır. Diğer tüm Avrupa ülkelerine Türkçe yayın yapan Almanya merkezli Euro D kanalın yurt dışındaki şubesidir. Kanal D, ayrıca Türkiye'de yüksek çözünürlükte (HD) yayın yapan ilk ulusal televizyon kanalı olan Kanal D HD'yi yayına sokmuştur. Kanal D'de yayınlanan birçok program, bu kanaldan yüksek çözünürlükte izlenebilmektedir. Kanal D Ana Haber Bültenini hafta içi Deniz Bayramoğlu sunmaktadır. Spor Gündemini Emre Tilev sunmaktadır. Sihirli Annem, Yaprak Dökümü, Bayanlar Baylar, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Kuzey Güney, İntikam, Kavak Yelleri, Yılan Hikayesi, Aşk-ı Memnu, Hanımın Çiftliği, Ruhsar, Öyle Bir Geçer Zaman ki ve Arka Sokaklar gibi diziler Kanal D'nin en çok beğenilen dizileri arasında yer almıştır.

Kanal, 21 Nisan 2011'de logosunu üç boyutlu yapmış ve logonun ortasındaki daire dönen bir küre olmuştur. Mayıs 2013'ten itibaren Kanal D dizileri engelsiz.kanald.com.tr adresinde görme engelliler için sesli betimleniyor, işitme engelliler için işaret dili ile anlatılıyor. Ayrıca altyazılarla destekleniyor.

Kanal D, 1 Temmuz 2013'te 16:9 (geniş ekran) yayına geçti. 21 Mart 2018 tarihi itibarıyla Demirören Medya Grubuna satılmıştır. 8 Eylül 2018 tarihinde logosunu tekrar değiştirmiştir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138