Emanet 101. bölüm özeti ve fragmanı - 25 Ocak Pazartesi neler yaşanacak?

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te yepyeni bir hafta daha başlıyor. Yusuf'un etrafında kenetlenen Yaman ve Seher'in aşk dolu macerasında yeni gelişmeler izleyicilerle buluşmaya devam edecek. Peki yeni haftada neler yaşanacak? Emanet 101. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 22.01.2021, 19:12 25.01.2021, 19:29 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla izleyenlerin karşısına çıkmaya devam eden Emanet'te yeni bir haftanın ilk bölümü daha ekranlardaki yerini alıyor. Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun baş rollerinde oynadığı yapım 100 bölümü geride bıraktı ve 21. haftadan itibaren aşıkların hikayesini ele almayı sürdürecek. İzleyiciler de bu sebeple çok heyecanlı ve bir an önce pazartesinin gelmesini bekliyor. Peki yeni haftada neler yaşanacak? Emanet 101. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

EMANET DİZİSİ 101. BÖLÜM ÖZETİ

Yönetmenliğini Ayhan Özen ve Taner Tunç'un üstlendiği günlük dizi Emanet'te Yaman ve Seher'in aşk dolu yolculuğu sürüyor. Yusuf'u alarak ikinci eve giden Yaman ile Seher giderek yakınlaşır. Bu sırada Zuhal ile İkbal'in yaptığı planlar onları yeniden eve getirir. Bu arada da sosyal hizmetlerden görevliler bir kez daha da konakta alır soluğu. Hem de tam çıktıkları sırada. Daha önce af alan Yaman ile Seher'in bundan sonraki planı merak konusudur.  Yaman, 206 ülkeden biri için tercih yapmasını ister Seher'den. Bunu duyan Zuhal ise sinir krizleri geçirir. İkbal ise her şeyin elden kayarcasına gittiğine inanır ve yeni bir plan daha ortaya koyacaktır. Ali ile Kiraz'ın yakınlaşması Begüm'ün dikkatinden kaçmaz ve önlemini almak için kolları sıvar. Kiraz, duyguların haklim olmak ve Begüm'e karşı niyetini belli etmemek zorundadır. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 101. bölümünde.
gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir
 emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı


emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


 


EMANET DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.


EMANET DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Emanet dizisinin oyuncu kadrosunda; Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım ve Hayat Olcay gibi isimler yer alıyor. 

Yorumlar (4)
ALİYE 5 ay önce
YA ARTIK SEHER VE YAMAN YUSUF İÇİN EVLENSİNLER ZUHAL VE İKBALİN OYUNLARI CEVİRDİKLERİ PİSLİKLERİ ORTAYA CIKSIN VE ALI KIRAZA GİT GİDE DAHA COK BAGLANSIN VE ONA DAHA COK BAĞLANSIN VE AŞIK OLSUN ONU BIRAKMASIN VE ONU HERKESTEN KISKANSIN ALİ KIRAZA SAHİP CIKSIN ONU HERSEYDEN KORUSUN
SUNA 5 ay önce
ALİ KIRAZI BIRAKMASIN ALİ KIRAZA AŞIK OLSUN VE EMANETİNE SAHİP CIKSIN ALI KIRAZI HERKESTEN KISKANSIN ALİ SADECE VE SADECE KIRAZI SEVSİN ONU KORUSUN ONLAR BİRBİRLERİNE DAHA COK YAKIŞIYORLAR SEHER VE YAMAN YUSUF İCİN EVLENSİNLER YAMAN İKBALİN VE ZUHALIN CEVİRDİĞİ OYUNLARI GÖRSUN ARTIK YA YAMAN NE ZAMAN GÖRECEK İKBALİN VE ZÜHALİN CEVİRDİĞİ OYUNLARI ARTIK GÖRSUN ARTIK ALİ BEGÜMÜN OSMAN AMCASINI ÖLDÜRDÜĞNÜ ÖGRENSİN ARTIK HALA BEGÜMÜM OSMAN AMCAYI ÖLDÜRDÜĞÜNÜ KENDİ KULAKLARIYLA DUYSUN ARTIK BİZ BUNLARI GÖRMEK İSTİYORUZZZZZZZZ
YASEMİN 5 ay önce
YAMAN VE SEHER YUSUF İCİN EVLENSİNLER ARTIK ALI KIRAZA AŞIK OLSUN ONA BAGLANSIN ONU HERKESDEN KISKANSIN
ALİYE 5 ay önce
ARTIK YUSUF İCİN YAMAN VE SEHER EVLENSİNLER ARTIK ALİ KIRAZA AŞIK OLSUN ONA DAHA COK BAĞLANSIN ONU HIÇ BIRAKMASIN SADECE VE SADECE KIRAZI SEVSİN ALİ SADECE VE SADECE ONA AŞIK OLSUN VE KIRAZI HERKESTEN KISKANSIN
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?