Emanet 102. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Emanet'te haftanın ikinci günü başlıyor. Yaman ve Seher'in aşk dolu maceralarında artık kritik bir eşik geldi. Birbirlerine duydukları aşkın ardından evlenme arefesindeler. Peki Yaman ve Seher evlenebilecek mi? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 102. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 26.01.2021, 19:13 26.01.2021, 19:30 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım'ın yeni sezonda başlayan günlük dizisi Emanet'te haftanın ilk bölümü ekranlara geliyor. Yaman ve Seher'in Yusuf için verdikleri mücadelede yaşananlar bir kez daha seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. Son bölümde Yaman, Seher'e kendisiyle evlenmesini istedi. Bu teklif karşısında şoke olan Seher her ne kadar sevinse de cevabı farklı olabilir. İzleyiciler de bugünü sabırsızlıkla bekliyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 102. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


Emanet 101. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 26 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak olan 102. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Emanet'te Yaman, Seher'e yaptığı evlenme teklifi sonrası ilk etapta olumsuz yanıt alır. Ancak sonrasında Seher hem kendisi hem de Yusuf için bu teklifi kabul eder. Onunla bir köy evinde de konakta da sonsuza kadar yaşayabileceğini söyler. Ona da güvendiğini açık açık anlatır. Dünyalar Yaman'ın oldu ve evlilik işlemleri başladı. Ancak Zuhal ve İkbal'in yeni planları ne olacak? Evlenmelerinde sorun çıkaracak mı? Ali ve Kiraz'ın İbo ile olan sınavlarında neler yaşanacak? Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 102. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 102. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?