Emanet 102. bölüm özeti ve fragmanı - 26 Ocak Salı neler yaşanacak?

Televizyon ekranlarının sevilerek izlenen günlük dizisi Emanet'te haftanın ilk günü geride kaldı. Yaman ve Seher'in sosyal hizmetlerin gölgesinde verdiği mücadele seyirciler tarafından ilgiyle takip ediliyor ve bir an önce izlenmek isteniyor. Sıra geldi ikinci güne. Peki, yarın neler yaşanacak? Emanet 102. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 25.01.2021, 19:29 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla izleyenlerin karşısına çıkmaya devam eden Emanet'te yeni bir haftanın ikinci bölümü daha ekranlardaki yerini alıyor. Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun baş rollerinde oynadığı yapım 100 bölümü geride bıraktı ve 21. haftadan itibaren aşıkların hikayesini ele almayı sürdürecek. İzleyiciler de bu sebeple çok heyecanlı ve bir an önce pazartesinin gelmesini bekliyor. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Emanet 102. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

EMANET DİZİSİ 102. BÖLÜM ÖZETİ

Yönetmenliğini Ayhan Özen ve Taner Tunç'un üstlendiği günlük dizi Emanet'te Yaman ve Seher'in aşk dolu yolculuğu sürüyor. Yusuf'un etrafında şekillenen birliktelik ve sonrasında oluşan aşk sonrasında Yaman ile Seher her geçen gün daha da fazla birbirlerine kenetlenir. Sosyal hizmetlerin kapıda beklediği ve her an bir tehlike olarak çıktığı günlerde artık niyet yurt dışına gitmektir. Yaman bu konuda çok kararlıdır. Seher ise ona uymaktan başka bir çaresi yoktur ancak Yusuf için her şeyi kabul eder. Diğer yandan sevdiği adamla birlikte olma fikri de onu cezbeder. Yaman, her dedikodunun önüne geçmek adına Seher ile evlenmek ister ve bunu ona teklif eder. Seher'in ne yanıt vereceği merak konusudur ve bundan sonra ilişkilerini de şekillendirecektir. Ali ve Kiraz'ın arasındaki ilişki ise beklenenden çok farklı bir noktaya gidecektir. Sebebi de iklisinin farklı şeyler düşünmesi. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 101. bölümünde.
gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir
 emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı


emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


 


EMANET DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.


EMANET DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Emanet dizisinin oyuncu kadrosunda; Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım ve Hayat Olcay gibi isimler yer alıyor. 

Yorumlar (2)
Cennet 1 ay önce
Artik bir sorun cikmadan yaman ve seher evlesinler artik ali use kuraza daha cok baglasin ve ona aşık olsun ve ali kirazi herkesden kıskansın artik zuhal ve ikbalin oyunlari ciksin artik begumun osman amcayi öldürdüğünü sultan hala ve ali duysun artik ali kirazi herkesten korusun ve herkesten kuskansin artik alu sadece ve sadece kirazi sevsin onu birakmasin ona daha cok baglansin
Züleyha 1 ay önce
Bir sorun cikmadan seher ve yaman evlensinler bncede ali kiraza sırılsıklam asik olsun onu birakmasin ona daha cok baglansin ve daha cok aşık olsun ve ali kirazi herkesden kiskansin ona hediyeler alsin ali kirasi herseyden korusun ve herkesten kiskansin ali firattan ibo dan bike kuskansin
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?