Emanet 103. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7

Karamel Yapım imzasıyla yayın hayatına devam eden Emanet'in yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Yusuf'un sosyal hizmetlerden alınma korkusuyla yaşayan Yaman ve Seher evlenmeye karar verir. Bu görünürde her ne kadar Yusuf için olsa da aslında birbirlerine aşıklardır. Peki Seher ve Yaman evlenebilecek mi? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 103. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 27.01.2021, 16:32 27.01.2021, 16:51 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te bugün yepyeni bir bölüm daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Kırımlıların konağında patlayan evlilik sürprizi hemen hemen herkesi sevindirdi. Elbette Zuhal ve İkbal'i değil. Bu zamana kadar birlikte olmalarına karşı çıkan iki kız kardeş şoke olur ve bu planı bozabilmek adına harekete geçecektir. İzleyiciler de bugünü sabırsızlıkla bekliyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 103. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


Emanet 103. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 27 Ocak Çarşamba günü yayınlanacak olan 103. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Zuhal, Yaman ve Seher’in evleneceğini öğrenince çok öfkelenir. Sinirini Seher’den çıkarmak isteyen Zuhal’i kim durduracak? Seher, kendini kaybeden Zuhal’in elinden kurtulmak için çırpınır ancak onu kurtaran hiç tahmin etmediği biri olacaktır. Hayriye, Kara hakkındaki kesin kararını söylemiştir. Onu gelin olarak kabul etmez. İbo, annesini yumuşatmak için bir plan yapar ancak bu tahmin edemediği sonuçlar doğurur. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde karşınızda olacak.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 102. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?