Emanet 111. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te yeni bir gün daha başlıyor. Baş rollerinde Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın oynadığı yapımda yaşanacaklar bugün yine herkesi televizyon karşısına kilitleyecek. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 111. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 08.02.2021, 06:58 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım'ın ekranlara getirdiği ikinci günlük dizi Emanet'te yeni bir hafta daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yaman ve Seher'in nefretle başlayıp aşka dönüşen ve evliliğe doğru ilerleyen ilişkilerinde yeni haftanın neler getireceği merak konusu. Son olarak Ela'nın gelmesiyle birlikte konakta kıskançlık rüzgarları estiren Seher'in Yaman ile evlenip evlenmeyeceği merak konusudur. Diğer yandan Ali ve Kiraz'ın İbo ile olan sınavında geni gelişmeler de sabırsızlıkla bekleniyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 111. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabiliriniz.


 

Emanet 111. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanacak olan 111. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman ile Seher arasındaki Ela krizinin ardından buzların eriyip erimeyeceği sabırsızlıkla bekleniyor. Son dönemde her geçen gün güçlenen ilişkileri ile evlilik için yaptıkları hazırlıklar da sürmektedir. Ela, Seher'i çok sever ama onun bundan haberi yoktur. Kıskançlık rüzgarları da devam etmektedir. Ali, Kara'ya aşk besleyen İbo'ya karşı sert tavrı ile bu birliktelik evresine tepki gösterir. Ama İbo'nun vazgeçmeye niyeti yoktur. Hepsi ve daha fazlası bugün yeni bölümde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 111. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?