Emanet 116. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Emanet'in yeni haftası bugün başlıyor. Yaman ve Seher'in yaklaşan evlilik tarihleri nedeniyle konakta hummalı bir ortam vardır. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 116. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 15.02.2021, 18:47 15.02.2021, 19:00 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin ilgiyle izlenen dizisi Emanet'te heyecan sürüyor. Yaman ve Seher'in hikayesinde artık evlilik rüzgarları iyice esmeye devam ediyor. Yayınlandığı her gün büyük bir ilgi ile izlenen yapımda bugün yaşanacaklar da merak konusu. Konakta yaşananlar kadar karakolda da İbo ve Kara'nın arasındaki ilişki de ilgi odağı haline geldi. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 116. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. 

Emanet 116. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 15 Şubat Pazartesi günü yayınlanacak olan 116. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman, kendisine Seher'in hırsızlık yapabileceğini söyleyen Zuhal'e öfke patlaması yaşar. İkbal'in kredisi ile bu konakta kaldığını söyler ve onu odadan kovar. Ama tüm bu olanlar kumpasın parçasıdır ve büyük tablo giderek şekillenmektedir. Yaman yaşanan kredi kartı olayı sonrasında çok üzülen Seher için yeni bir tane daha ister. Bunu kendisi de kullanacaktır. Seher'e de üzülmemesi gerektiğini ve hiçbir şeyin ondan değerli olmayacağını söyler. İbo'nun tavırları Kara'yı çileden çıkarır. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 116. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?