Emanet 117. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te yeni bir gün daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Evlilik için artık sadece nikah masasına oturmayı bekleyen Yaman ve Seher'in nelerle karşılaşacağı sabırsızlıkla bekleniyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 117. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 16.02.2021, 18:52 16.02.2021, 18:59 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi Emanet'te haftanın ortası başlıyor. İki haftadır evlilik hazırlıklarını sürdüren Yaman ve Seher artık sona gelmiştir. Kınası yapılan Seher artık Ali'nin evinden gelin olarak çıkacaktır. Bu duygusal anların ardından nikahın da gerçekleşmesine kısa süre kaldı. Ancak tehlike de her zamanki gibi kapıda. Konakta yaşananlar kadar karakolda da İbo ve Kara'nın arasındaki ilişki de ilgi odağı haline geldi. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 117. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Emanet 117. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 16 Şubat Salı günü yayınlanacak olan 117. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Seher ile Yaman için vakit gelmiştir. Dünyaevine girmelerine sadece bir imza kadar uzaklık vardır. Son olarak Seher'in her şeyinin usulüne göre olmasını isteyen Nadir, kına gecesi tertipler. Kırımlıları temsilen ve Seher'in de yakınları olarak Adalet ve Neslihan katılır. Sultan Hala, Nadire ve Kiraz ile unutulmaz ve duygulu bir tören yapılır. Evlenmek için saatleri sayan Seher'e tuzak kuran İkbal ve Zuhal'i ise bir sürpriz bekler. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 117. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?