Emanet 117. bölüm özeti ve fragmanı - 16 Şubat Salı neler yaşanacak?

Kanal 7'de yayınlanan bölümleriyle adını yurt dışına da duyuran Emanet'te heyecan sürüyor. Bugün yayınlanan ilk gün sonrasında gözler yarına çevrildi. Yaman ve Seher arasındaki evliliğin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği merak konusu. Emanet 117. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 15.02.2021, 19:02 16.02.2021, 19:04 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasını taşıyan ve her bölümü ile hafta içi her gün izleyicilerinin karşısına çıkan Emanet'te Yaman ve Seher arasındaki ilişki de doludizgin ilerliyor. Zuhal ile İkbal'in acımasız planlarına rağmen bugüne kadar çok iyi bir şekilde ilerleyen ikilinin artık evlenmesine ramak kaldı. Sadece birkaç gün sonra dünyaevine girecek olan çift için hain bir plan daha tıkır tıkır işliyor. Peki, yarın neler yaşanacak? Emanet 117. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 117. bölüm özeti

Baş rollerinde Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın oynadığı Emanet'te yeni haftanın ikinci bölümü başlıyor. Seher kendisi için hazırlanan plandan bihaber şekilde Selim'in lokantasına gider. Burada onun gerçek yüzünü görür. Çünkü Selim ona Yaman ile evlenmemesi gerektiğini söyler. İkbal'in planı olarak da paraları çıkarıp önüne koyar. Ardından da ona sarılarak fotoğrafın çekilmesini sağlar. Yaman'ın bu olanlara tanıklık ettikten sonra vereceği tepki merak konusudur. Diğer yandan Yaman iyice Seher'e bağlanmaktadır. Bu durumun bozulması hayatında yeni bir karanlığın başlaması demektir. İbo Kara'yı şaşırtan ve zaman zaman da sinirlendiren hareketlerine devam etmektedir. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 117. bölümünde.gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir
 emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


 


EMANET DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.


EMANET DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Emanet dizisinin oyuncu kadrosunda; Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım ve Hayat Olcay gibi isimler yer alıyor. 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?