Emanet 118. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7

Karamel Yapım imzasıyla Kanal 7'de yayınlanmaya devam eden Emanet'te hafta ortası bölümü başlıyor. Yaman ve Seher'in evliliğe giden aşk yolculuklarında artık her şeyin düzelmesi ve mutlu bir hayat yaşamaları bekleniyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 118. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 17.02.2021, 07:04 Burak Zihni

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizilerinden biri olmayı kısa sürede başaran Emanet'te heyecan tüm hızı ile sürüyor. Zuhal ve İkbal'in engellemelerine rağmen evlilik için tüm hazırlıklarını tamamlayan Seher ve Yaman'ın mutlulukları herkesi sevindirmişti. Nadire annenin evinden gelin olarak çıkan Seher herkesi büyülemiştir. Bu sırada çalan Bir Tek Aşkım Var Sana Emanet isimli parça da gündeme oturdu. Yaman ve Seher bugüne kadar söyleyemedikleri aşklarını evlendikten sonra itiraf edecek. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 118. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Emanet 118. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 17  Şubat Çarşamba günü yayınlanacak olan 118. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. İkbal ve Seher nikahı engellemeye çalışırken büyük bir şoka uğrar. İkbal ve Zuhal, ortadan kaybolan dosyayı bulmak için çırpınırken, Yaman ve Seher kendilerini bekleyen mutluluğa adım adım yaklaşmaktadır.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 118. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?