Emanet 118. bölüm özeti ve fragmanı - 17 Şubat Çarşamba neler yaşanacak?

Kanal 7'nin hafta içi günlerinde yayınlanan dizisi Emanet'te bir akşam daha sona erdi. İzleyicileri ekran karşısına kilitlenip Seher ve Yaman'ın nikahı için sabırsızlandıkları günün ardından gözler hafta ortasına çevrildi. Konakta neler yaşanacağı merak konusu ve herkes araştırarak öğrenmek istiyor. Emanet 118. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 16.02.2021, 19:04 Burak ZİHNİ

Karamel Yapımimzasını taşıyan bölümleriyle izleyenlerin karşısına çıkan Emanet'te sıra geldi hafta ortasına. Salı gününün ardından yeni bölümde neler yaşanacağını öğrenmek adına araştırmalarda bulunan binlerce kişinin isteği Yaman ve Seher'in mutluluğunu görmek. Diğer yandan Ali ve Kiraz'ın da elbette. Son günlerde İbo ve Kara arasında başlaması beklenen birliktelik için de sosyal medya hesaplarından bir hayli mesaj yazılıyor. Bu gelişme de mümkün olabilir belki. Emanet 118. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 118. bölüm özeti

Baş rollerinde Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın oynadığı Emanet'te yeni haftanın üçüncü bölümü başlıyor. Seher ve Yaman artık evliliğin yamacındadır. Çok az bir süre kalmıştır imza atmalarına. Diğer tarafta ise İkbal ve Zuhal'in planlarındaki aksaklık başlarına yine çorap örebilir. Ses kaydı ve dosyanın kaybolması tüm emeklerinin boşa gitmesi demektir. Bu arada ses kaydı etiketi ile izleyicilerin karşısına çıkan Emanet, sosyal medyada büyük ses getirdi ve Türkiye gündemine girdi. Nadir Seher'in evinden çıkmasını ister. Yaman bunu kabul eder. Kına yapılır. Herkes hüzünlüdür ama bunlar hep gözyaşlarıdır. Seher de sevdiği adama kavuşmanın hayali ile uyuyacaktır. Yaman tüm olanlardan habersiz duygu beslediği kadın ile aynı evde yaşayacak olmanın umuduyla yeni güne uyanacaktır. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 118. bölümünde.gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir
 emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


 


EMANET DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.


EMANET DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Emanet dizisinin oyuncu kadrosunda; Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım ve Hayat Olcay gibi isimler yer alıyor. 

Yorumlar (1)
Döndü 12 ay önce
Artik seher ve yaman evlensinler artık herseye ragmen ikbal ve zuhali hapse girsinler artik biz bnlari gormek istemiyoruz artik ali ve kiraz birbirlerine yakunlassinlar artik ali kiraza asik olsun onu birakmasin ona daha cok baglansin birbirlerine cok yakisiyorlar ali kirazi herkesden kıskansın artik ali sadece ve sadece kirazi sevsin onu birakmasin ona daha cok baglansin birbirlerine cok yakisiyorlar ali kirazi herkesden kıskansın artik ali ve kiraz birbirlerine daha cok yakisiyorlar biz onlarin evlenmelerini istiyoruz artik
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?