Emanet 119. bölüm özeti ve fragmanı - 18 Şubat Perşembe neler yaşanacak?

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi Emanet'te yepyeni bir gün daha başlıyor. Geride kalan akşamın ardından gözler yeni bölüme çevrildi ve izleyiciler neler yaşanacağını merak ederek araştırıyor. Emanet 119. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 17.02.2021, 19:27 17.02.2021, 20:50 Burak ZİHNİ

Karamel Yapımimzasını taşıyan bölümleriyle izleyenlerin karşısına çıkan Emanet'te sıra geldi hafta ortasına. Çarşamba gününün ardından yeni bölümde neler yaşanacağını öğrenmek adına araştırmalarda bulunan binlerce kişinin isteği Yaman ve Seher'in mutluluğunu görmek. Diğer yandan Ali ve Kiraz'ın da elbette. Son günlerde İbo ve Kara arasında başlaması beklenen birliktelik için de sosyal medya hesaplarından bir hayli mesaj yazılıyor. Bu gelişme de mümkün olabilir belki. Emanet 119. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 119. bölüm özeti

Baş rollerinde Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın oynadığı Emanet'te yeni haftanın dördüncü bölümü başlıyor. Seher ve Yaman artık hayatlarını birleştirmiştir. Konağın yeni hanımı olan Seher için yepyeni bir hayat daha başlamaktadır. Bundan sonra kendisinin kötülüğünü daha da fazla isteyen Zuhal ve İkbal'in acımasız planlarının sıkça hedefi olacaktır. Elbette Yaman da bu sınavda onu yalnız bırakmayacaktır. İbo, kendisinden doğal olmasını isteyen Kara'ya karşı yeniden duygularını tazeler. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 119. bölümünde.gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir
 emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


 


EMANET DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.


EMANET DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Emanet dizisinin oyuncu kadrosunda; Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım ve Hayat Olcay gibi isimler yer alıyor. 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?