Emanet 120. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 19 Şubat Cuma

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te yeni bir haftanın daha sonuna gelindi. Artık Kırımlı soyadını alan Seher için yepyeni bir hafta başlıyor. Elbette Yaman için de. İzleyiciler de sevdikleri çiftin neler yaşayacağını merak ederek araştırıyor ve öğrenmek istiyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 120. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz...

TV 19.02.2021, 18:37 19.02.2021, 18:41 Burak ZİHNİ

Baş rollerinde Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın oynadığı Emanet'in 24. haftası geride kalıyor. Bugüne kadar birçok badire atlatan ve adeta birbirlerine düşman olan ikili artık hayatlarını emanet edecek imzayı attı. Resmen karı koca oldular. Bundan sonrası ise onlar için yepyeni bir hayat anlamına geliyor. Her geçen anı daha da sürükleyici bir hal alan dizide bugün nasıl bir hafta finali yaşanacağı merak konusu. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 120. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Emanet 120. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 19 Şubat Cuma günü yayınlanacak olan 120. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman ve Seher artık evlidir. Konakta gerçekleşen sade bir tören ile hayatlarını birleştirmişlerdir. Artık yeni bir hayata yelken açmışlardır. Konakta Zuhal ve İkbal hariç herkes mutludur. Planları tutmayan iki kardeşin bundan sonra ne yapacağı da merak konusu. Emanet'te yepyeni aşklar gündeme gelmeye devame diyor. İbo ve Kara'nın ardından Fırat ve Neslihan'ın da birbirlerine yaklaşacağı günlerin olacağı sinyali verildi. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 120. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 120. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});