Emanet 120. bölüm özeti ve fragmanı - 19 Şubat Cuma neler yaşanacak?

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te bir haftanın daha sonuna gelindi. Yaman ile Seher'in evlilik hazırlıkları ve nikahının hayranlıkla takip edildiği haftaya bugün nokta konulacak. İzleyiciler çifte kumruların aralarındaki ilişkinin nereye gideceğini sabırsızlıkla bekliyor. Peki yarın neler yaşanacak? Emanet 120. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 18.02.2021, 18:57 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla bu sezondan itibaren Kanal 7 ekranlarında yer almaya başlayan Emanet'te 24. hafta da sona eriyor. Pazartesiden bu yana devam eden haftada hazırlıklarını tamamlayan Yaman ve Seher'in evlenip evlenmeyeceği merak konusuydu. Tanıştıkları ilk gün neredeyse kanlı bıçaklı olan ikili artık aynı hayatı paylaşmak üzere birbirlerini emanet edecek. İkisi de aşklarını sonuna kadar yaşamak ve bu birlikteliğin keyfini ömür boyu sürmek istiyor. Elbette engeller ve engellemeler de yakalarını bırakmayacak. Peki yarın neler yaşanacak? Emanet 120. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 120. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 19 Şubat Cuma günü yayınlanacak olan 120. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman ile Seher'in nikahlarına çok az bir süre kalmıştır. Trafik sebebiyle geciken memur beklenmektedir. Her şeye bir imza kadar uzaktadırlar. Hayatlarını birleştirmek üzere olan çifte engel olabilmek adına vargücü ile çalışan İkbal ve Zuhal sonunda kaybettikleri dosyayı bulurlar. Ardından konağa gelen Zuhal'in söyleyecekleri her şeyi değiştirebilir. Yusuf, teyzesi ve amcasının evlenecek olmasından mutludur ancak en ufak bir aksilik onun da dünyasını bambaşka bir yere götürebilir. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 120. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 120. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (2)
Aslı 2 hafta önce
Ya artik seher ve yaman mutlu olsunlar artik ali kiraza asik olsun onu birakmasin ona daha cok baglansin birbirlerine cok yakisiyorlar ali kirazi herkesden kıskansın artik ali sadece ve sadece kirazi sevsin onu birakmasin ona daha cok baglansin birbirlerine cok yakisiyorlar ali kiraza artik aciksin sevdihini soyledin ve ona evldnme teklifi etsin kiraz al8n8n evlenme teklifini kabul etsin
Elis 2 hafta önce
Ali kiraza asik olsun onu birakmasin ona daha cok baglansin birbirlerine cok yakisiyorlar ali kirazi herkesden kıskansın artik ali sadece ve sadece kirazi sevsin onu birakmasin ali kiraza artik evlenme tdkkifi etsin artik onlar bifbirlerine daha cok yakisiyorlar biz artik ali ve kirazin mutlu olmalarini istiyoruzzzzzzx
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});