Emanet 121. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 22 Şubat Pazartesi

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te yeni bir hafta daha başlıyor. Yaman ve Seher'in hayatlarını birleştirdikleri günün ardından yaşanacaklar merak ediliyor. Konakta esen aşk rüzgarları izleyicileri de sevindiriyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 121. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz...

TV 22.02.2021, 18:52 23.02.2021, 07:07 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi Emanet'te heyecan sürüyor. Yaman ve Seher'in evlenmelerinden sonra konakta artık yeni bir dönem başlamıştır. Bu hem onlar hem de konak ahalisi için biraz zaman alacaktır. Bu sürecin neler getireceği de merak konusu. Dizide aşık sayısı da artıyor. Karakolda ve konakta yaşanacaklar sabırsızlıkla izlenmek isteniyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 121. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz...


 

Emanet 121. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 22 Şubat Pazartesi günü yayınlanacak olan 121. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman ile Seher evlenmiş ve her ne kadar Yusuf için olsalar da hayallerini gerçekleştirmişlerdir. Ancak ilk geceleri için tereddütleri vardır. Özellikle de Seher'in. İlk gece aralarında Yusuf'un yattığı çift eninde sonunda bu geceyi yaşayacaktır. Seher ürkek, Yaman ise daha temkinlidir. Diğer yandan İkbal ile ters düşen Zuhal hata yaptığını ve ablası yüzünden hayatının mahvolduğunu haykırır. İkbal de yenilgiyi kabul eder ancak evliliği bozmaktan yana da çaresi yoktur. Fırat ve Neslihan arasında yeni bir aşk başlayacak gibi gözüküyor. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 121. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 121. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?