Emanet 123. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 24 Şubat Çarşamba

Karamel Yapım'ın günlük dizisi olarak Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Emanet'te yeni bir akşam daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yaman ve Seher'in evililikleri sonrasında yaşananlar izleyicileri de televizyon karşısına kilitliyor. Ayrıca yeni gelişmeler de izleyicileri bekliyor.Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 123. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz... Görüşleriniz önemli.

TV 24.02.2021, 06:59 24.02.2021, 10:38 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizilerinden biri olarak ekranlardaki yayın hayatına devam eden Emanet'te hafta ortası başlıyor. Yaman ile Seher'in evlenmelerinin ardından başlayan yeni dönem sonrasında herkes heyecanlı. Ayrıca yapım yurt dışında da izlenmeye devam ediliyor. Son olarak konaktan kovulan Zuhal ve Selim'i engellemek uğruna çaba gösteren İkbal'in mücadelesi seyirciler tarafından sevinçe karşılandı. Sebebi ise Seher ve Yaman'ın mutlu anlarının izlenmek istenmesi. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 123. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz...


 

Emanet 123. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 24 Şubat Çarşamba günü yayınlanacak olan 123. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman ve Seher yeni hayatlarına alışmaya başlar. Yaman’ın karşısında dili tutulan Seher ne yapacak? Yaman ve Seher’in evliliğinde her şey olması gerektiği gibi görünmektedir. Konuşulması gereken tek bir şey kalmıştır. Her şeyin farkında olan Seher, Yaman’ın karşısında heyecandan kalbi yerinden çıkacak gibi hisseder. Neslihan'ın kaybolan kimlikleri ve parası için Fırat harekete geçiyor. Bu olay yeni bir aşkın da fitilini ateşleyecek gibi gözüküyor. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 123. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 123. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?