Emanet 124. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 25 Şubat Perşembe

Karamel Yapım imzasıyla izleyenlerin karşısına çıkmaya devam eden Emanet'te yeni bir bölüm daha Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor. Yaman ve Seher'in evlenmelerinin ardından başladıkları yeni hayata uyum sağlama çabaları sürüyor. Ayrıca yeni gelişmeler de izleyicileri bekliyor.Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 124. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz... Görüşleriniz önemli.

TV 25.02.2021, 18:21 26.02.2021, 07:05 Burak ZİHNİ

Kısa sürede Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başaran ve yarın da 25. haftasını tamamlayacak Emanet'te Yaman ve Seher'in hikayesi sürüyor. Evlenerek yeni bir hayata başlayan çift artık nüfus cüzdanlarını da aldı ve evliliklerini taçlandırdı. Konakta yaşananlar ise hiç hayal etmedikleri gibiydi. Zuhal'in söylediklerinden sonra evden kovulması ve bunun üzerine yaptığı kaza her şeyi değiştirebilir. İkbal de Zuhal'in yaşadıkları sonrasında intikam ateşini yeniden alevlendirir ve eski haline geri döner. Yeni planlarla birlikte bu evliliği bitirmek adına her şeyi yapacaktır. Ayrıca yeni gelişmeler de izleyicileri bekliyor.Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 124. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz... 


 

Emanet 124. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 25 Şubat Perşembe günü yayınlanacak olan 124. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman Seher’den Zuhal’i affetmesini ister. Seher onun bu isteğini kabul edecek mi? Yaman’ın, tüm yaşadıklarına rağmen Zuhal’i affetmesini isteyen Seher’e vereceği cevap ne olacaktır? Fırat, Neslihan'a karşı duygularını açmak ve aşkını söylemek istiyor ancak bunu ne zaman yapabileceği merak konusu. Kara, İbo'ya karşı sert tavrını düşünüyor. Ali ve Kiraz'ın arasında neler yaşanacak? Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 124. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 124. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?