Emanet 125. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 26 Şubat Cuma

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri olarak bugün 25. haftasını da tamamlayacak olan Emanet'te Yaman ve Seher'in aşk dolu hikayesi sürüyor. Son olarak balayına çıkan ikiliyi nelerin bekleyeceği merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Dopdolu bir hafta finali izleyicilerin karşısında olacak. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 125. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz... Görüşleriniz önemli.

TV 26.02.2021, 07:05 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizilerinden biri olan Emanet'te bir haftanın daha sonuna gelindi. Baş rollerinde Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın oynadığı dizide yine aşk dolu anlar izleyicileri bekliyor. Yaman ve Seher evliliklerinin ardından yoğun geçen hafta sonunda balayına gitmeye karar verdi. Şatafatlı bir mekan yerine butik otel seçiminde bulunan Seher de artık Yaman'a karşı boş olmadığını göstermeye başlayacak. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 125. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz... Görüşleriniz önemli.


 

Emanet 125. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 26 Şubat Cuma günü yayınlanacak olan 125. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman Seher’le birlikte balayı hazırlığına başlar. Yaman ve Seher arasında sürekli ertelenen konuşma sonunda olacak mı? Yaman balayı için planını yapmıştır. Artık günledir ertelediği konuşmayı yapmakta kararlıdır. Bunun için de tüm hazırlıklar tamamdır. Zuhal ve İkbal ise yeniden ayağa kalkmak ve Seher'e darbeyi vurabilmek için beklemektedir. Bu arada kaybolan dosyayı Ziya'nın bulduğu da belli oldu. Yapılan flashback ile o güne gidildi ve Ziya, Seher'in bunu yapmayacağına inandığı için fotoğrafları yok etti. En azından şimdilik. Yarın bir gün başkası bulabilir ya da yeniden gündeme gelebilir. Fırat, Neslihan'ın cüzdanından çıkan fotoğraf sonrası şoka girer ancak durum tahmin ettiği gibi midir? Kara'nın İbo'ya bıraktığı yiyeceklerin gizemi ne zaman çözülecek? Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 125. bölümünde.


emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 124. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?