Emanet 126. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 1 Mart Pazartesi

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi Emanet'te yepyeni bir hafta daha başlıyor. Yaman ve Seher'in devam eden aşk dolu birlikteliklerinde artık geri adım atmak yoktur. İlişkilerini sonun kadar yaşamak isterler. Dopdolu bir hafta başlangıcı izleyicilerin karşısında olacak. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 126. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz... Görüşleriniz önemli.

TV 01.03.2021, 06:44 02.03.2021, 07:00 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile adından sıkça söz ettiren ve hatta ününü yurt dışına da taşıyan Emanet'te yepyeni bir haftanın ilk günü izleyicilerin karşısına çıkıyor. Hayatlarını birleştiren Yaman ve Seher için sosyal hizmetleri etkileme taktikleri devam etmektedir. Ancak bu durum aşklarını da giderek güçlendirmektedir. Balayı için başladıkları yolculukta birbirlerine daha da yaklaşan çiftin neler yaşayacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 126. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz... Görüşleriniz önemli.

Emanet 126. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 1 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan 126. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman ve Seher seçtikleri otele birlikte yol almaya başlarlar. Burada önce bir elma ile pekişen birlikteliklerinin neleri getireceği merakla bekleniyor. Konakta ise Zuhal ve İkbal ise çifti ayırabilmek adına her şeyi deneyecektir. Ziya'nın temel taşını sapasağlam oturttuğu ve kumpasa izin vermediği Yaman ile Seher'in aşk dolu hikayesi bugün de sürecek. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 126. bölümünde.


emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 126. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138