Emanet 127. bölüm özeti ve fragmanı izle! Yarın neler yaşanacak? 2 Mart Salı

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri olarak yayın hayatına devam eden Emanet'te yeni bir hafta daha başladı. İlk günün sona ermesiyle birlikte gözler yarına çevrildi ve yaşanacaklar da merak konusu. Yaman ve Seher'in aşk dolu hikayelerinde yeni günün neler getireceği sabırsızlıkla bekleniyor. Yarın neler yaşanacak? Emanet 127. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 01.03.2021, 16:57 02.03.2021, 07:00 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile adını yurt dışına duyuranve her geçen gün daha da fazla kişi tarafından izlenen Emanet'te yeni bir haftanın daha ilk günü geride kaldı. Yaman ile Seher'in balayındaki maceralarının anlatılacağı haftada neler yaşanacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Bu sebeple de çok sayıda sorgulama yapılıyor. Yarın neler yaşanacak? Emanet 127. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler diliyoruz. Sizler de yorumlarınızı yazabilir ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz.


 

Emanet 127. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 2 Mart Salı günü yayınlanacak olan 127. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman ve Seher'in birlikte oldukları balayında her geçen an daha da yaklaşmaları ilişkilerindeki yeni gelişmelerin de habercisi demek. Aynı odada kalan, sandalla gezen ve ormanda yürüyen çift her dakika aşklarını tazeleyerek birbirlerine daha da kenetleniyor. Konakta iki kişi hariç keyifler yerinde. Zuhal ve İkbal yeniden ayağa kalkma mücadelesi veriyor. Karakolda işler hem yolunda hem değil. Fırat, Neslihan konusunda yanılgıya düşerken İbo ve Kara'nın arasındaki ilişkinin ne yöne doğru hareket edeceği herkesi sabırsızlandırıyor.  Neler yaşayacakları merak konusu. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 125. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti
 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138