Emanet 128. bölüm özeti ve fragmanı izle! Yarın neler yaşanacak? 3 Mart Çarşamba

Karamel Yapım'ın günlük dizilerine bir yenisini eklediği ve her bölümüyle de adından söz ettiren Emanet'te hafta ortası geldi çattı. Yaman ve Seher'in aşk dolu macerası ile başlayan balayının sonu kötü olmuştu. Zuhal'in kucaklarına bıraktığı bombanın etkisi merak konusuydu ve yeniden eski günlere dönülebilir. Peki, yarın neler yaşanacak? Emanet 128. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 02.03.2021, 17:34 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin ilgiyle seyredilen dizisi Emanet'te bir akşam daha son erdi. Yarın hafta ortası bölümü ile ekranlara gelecek olan yapımda yine herkes Yaman ve Seher'in hikayesini konuşmak istiyor ama buna imkan yok gibi gözüküyor. Çünkü Zuhal'in Yaman' bıraktığı dosya buna engel olacak. Ziya da her ne kadar kurtarmak istese de Yaman ve Seher'i maalesef İkbal'e kurban verebilir. Peki, yarın neler yaşanacak? Emanet 128. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 128. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 3 Mart Çarşamba günü yayınlanacak olan 128. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman ve Seher gittikleri balayında çok güzel vakit geçirdi ve birbirlerine alıştılar. Her anı özel bir tatilin sonu ise kötüydü. Olayı ise İkbal başlattı. Ziya'nın toprağını eşeledikten sonra dosyayı buldu ve Zuhal'e verdi. O da otele götürdü. Hayati bir mesele konuşacağını belirten Zuhal otele geldi. Yaman ise bu davranışı hadsizlik olarak yorumlasa da Zuhal'in bundan vazgeçmeye niyeti yoktu. Yaman için masaya bıraktığı dosyada Seher ile arasına girecek nefretin bombası vardı. Selim ile sarmaş dolaş fotoğraflarını ve ablasına yazdığını zannettiği mektubu gördükten sonra Selim'e 'seni seviyorum' dediğini duyan Yaman artık patlamaya hazır bir volkan gibidir. Ne zaman bunu yapacağı meçhuldür. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 128. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti
 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?